Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

krzysiek chriscros@poczta.onet.pl, 16 lat temu
Silnik 1.9 dCi 100KM 74kW
Rok produkcji 2004
Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW 2002-2007 - Oceń swoje auto
polecam to auto tym ktorym sie podoba tanie w eksploatacji a nie jak niemieckie gdzie trzeba wymieniac cale wachacze, ciszej pracuje od niemieckiej konkurencji tylko ze pali o 1 litr wiecej ale jak sie niema na 1 litr wiecej to polecam bilet miesieczny bo wtedy nie tankujemy i nie naprawiamy. kazdy musi sie przekonac wiec polecam jazde probna w salonie bo poto jest tyle samochodow i marek na swiecie zeby kazdy znalazl ten optymalny model na swiecie ja go znalazlem i kupilem i jestem zadowolony. polecam to auto LAGUNA 1,9 dci 2004r. jak ktos dba o auto to ono jest mu wdzieczne i sie nie psuje :)
silnik pracuje ciszej niż niemieckie, dardzo elastyczny
trzeba się do niej przyzwyczai i ją wyczuc a biegi wchodza gladko
trzyma sie asfaltu duzo lepiej niz niemieckie czterowachaczowce i o polowe tanszy w czesciach
wszystko widac doskonale tylko trzeba sobie dobrze ustawic fotel i lusterka
co prawda po 4 latach ale nic nie schodzi i nie trzeszczy a wyglad i ergonomia to niemcy powinni sie uczyc bo w passacie 2004 to istna klawiszologia i trzeba skonczyc informatyke i jakas inzynierie zeby to zalapac a predzej auto sprzedacie niz to opanujecie
w lecie chlodzi a zima gzeje doskonale tylko jak w kazdym aucie trzeba raz na 2 lata zrobic przeglad klimy a w polsce nikt praktycznie tego nie robi i kupujac auto uzywane potem sa problemy
tyle miejsca to ma dopiero a8 lub bmw7 lub e klasa
cich ze nawet przy 160 niemowlak zasypia
w porownaniu do x5 to jezdzi prawie na oparach
za te pieniadze nie znajdziecie takiego komfortu, bezpieczenstwa ***** i wyposarzenia
od 4 lat nic praktycznie nie robilem opruczklockow filtrow plynow co 2 lata chlodniczy, chamulcowy, wspomagania i klima
nie mialem zadnych a co bylo to na gwarancji usuneli bez gadania dabrowski renault
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
5,8