Ocena kierowcy - Renault Laguna II Kombi

yarek, 14 lat temu
Silnik 1.9 dCi 120KM 88kW
Rok produkcji 2005
Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik ktory jest rewelacyjnie cichy i dynamiczny,podnioslem moc do 160 koni.wielki ale wielki plus za wspaniale komfortowe fotele,najlepsze w jakich siedzialem,po przejechaniu 2000 kilometrow jednorazowo moge powiedziec rewelacjaaaaaaaaaaa.naprawde
za stosunkowo male pieniadze mam moje pierwsze francuskie auto o jednej z najpiekniejszych lini kombi,bardzo bogato wyposazone,ksenon,polskora,panoramiczny dach.dwustrefowa kierownica,tempomat,komputer,ladne 17 calowe kola,przyciemniane szyby,i wiele innych rzeczy za ktore u innych firm trzeba doplacic,wspaniale wysiszony silnik \'wszystko to sprawia ze moj pierwszy francus zaskoczylmnie bardzo pozytywnie.Jezeli planujecie kupic to auto to tylko z pewnych rak z malym przebiegiem i pewna historia,powtarzam pewna historia,uwaga na handlarzy z kreconymi licznikami i bitymi autami.auto traci na wartosci wiecej nic niemieckie auta,kupowane z wielkimi przebiegami z zachodu,jezdzi w polsce z odmlodzonym przebiegiem,a stad biara sie wszystkie zle opinie.uwazajcie
Kupilem mojego pirwszego francuza,poprzedni jedzilem autami niemieckimi.Jestem bardzo milo zaskoczony,rewelacyjnie cicha jednostka,porownuje do aut grupy audi-vw ktore mielem wczesniej.bardzo cichy silnik, zwlaszca przy wiekszych predkosciach 160-190.moge smialo stwierdzic ze moj najcichszy diesel jakiego mialem.wielki plus
poprawnie,ale nie jest to audi a4 2003,czy skoda superb 2006,ale jak napisalem wszystko jest ok,czyli dobrze,wielki plus za 6sty bieg.
auto prowadzi sie dobrze,mam wersje dynamice na 17 calowych kolach,jest dobrze,bez fajerwerkow
jak najbardziej dobrze,duzy plus za wielkie okna plus panoramiczny szyberdach.jest ok
jezeli chodzi o ergonomie to wszystko jest poprawne jest wiele schowkow,co bardzo mi sie podoba,uchwyt nan kubek z ktorego czesto korzystam,sterowanie z kierownicy ktore jest przydatne.ocena 4+,5tke zatrzymalem dla audi
wentylacja oceniona na 4+
na przodzie rewelacyjnie plus bardzo a bardzo konfortow przez najbardziej komfortowe siedzenie na jakich siedzialem ,polskora w wersji dynamiqe.rewelka,z tylu dobrze jak na ta klase
doskonale,to jest to czego oczekuje sie od auta wyciszenie to czesc komfortu,dla mnie rewelacja.porownanie z a4 2003,skoda superb 2006,mercedes c220 2004,oczywiscie wszystko w dieslu
ekonomicznosc w trasie bardzo dobra,mniej niz 6 litrow nie jest niczym dziwnym,miasto 7-9.grupa audi -wv lekko mniejsze spalanie w miescie,mercedes podobnie.zrobilem 20tys,i oprocz wymiany plynow nic na szczescie sie nie niedzialo\'
wielki komfort za przystepna cene
wszystko ok

Usterki Renault Laguna II