Lista ocen Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (80) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Waldemar S
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
kompletna porazaka - dlugo nie dawalem za wygrana bo wiezylem ze uda sie ten samochod jeszcze doprowadzic do jakiejsc kultury ale to juz bylo przegiecie najpierw jakis zaworek przy listwie paliwowej , turbosprezarka juz potem to to co 20 000km , pompa wodna , zuzycie silnika na takim poziomie ze potrzebny byl nowy blok - nieszcelnosc w mozoze cylindrycznej - wycieki oleju ze skrzyni biegow - wczesniej uszeczelka pod glowica - wszystko co mogla...
~luki323i
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Odkąd kupiłem auto minęło niewiele czasu ale zrobiłem już nim ponad 6tys km. Nie była to jazda wokół komina bo są to najczęściej trasy po całej Polsce i jak na razie ZERO awarii. Autko dowozi mnie tam gdzie chcę bez \"marudzenia\". Od początku wymieniłem same rzeczy eksploatacyjne, oleje, filtry, odmę, sworznie, klocki z przodu. Ostatnio zaczął się odzywać wewnętrzny przegub z prawej strony. Renault niestety ma tą część niestety w całości z...
~barkac
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Kupiłem auto z pewnej ręki-zadbane, dbano o wszystko-by było na czas-gdy ktos mi teraz mówi,by nie kupować \'francuza\'-każę puknąć mu sie w czoło! Gdy kupi sie szrot-to i legendarnym juz chyba w Polsce VW będzie można -....na lawecie odjechac na złom-JAK SIE DBNA-TAK SIE MA.Wszystkie marki są dla ludzi mądrych-wtedy czy Renault czy Citroen czy VW będą sprawowały się wysmienice!!!-reszta to kwestia gustu!!
~vip2000
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
auto było 2mc temu w serwisie, i trzeba znów jechać z tym samym(wyskakuje błąd na wtryskach i silnik cieknie) + coś w skrzyni biegów stuka i puka(szok) nie brzmi to zbyt optymistycznie... po skasowaniu błędów na serwisie przy hamowaniu silnik spada do 600 obr i po chwili powraca do 900obr wprowadzając cały samochód w wibracje(serwis nie ma pojecie coo jest grane)
~Radoslaw Waliszewski
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
odpukac juz prawie 125 000 km i nic powaznego - jedyne co to kiedys spadl mi przewod od powietrza do turbiny, samochod stracil moc zaczol kopcic i ledwo sie doczolgalem do jakiegos warsztatu, mechanik przykrecil objemke wziol 20 PLN i pojechalem dalej - nic wielkiego chociaz wtedy podejrzewalem ze to cos powaznego i mialem troche nerwy na ten samochod
~_zigi
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Niestety jak się jeżdzi to trzeba wymieniać:( jak kupiłem to auto wymagało wkładu finansowego i tak wymienić musiałem: 1. Wahacze i drązki kierownicze. 2. Poduszki zawieszenia tył. 3. Zamek drzwi prawych. 4. Amortyzatory. Problemy sprawiły: 1. Skrzynia biegów. (wyszło w eksploatacji) 2. Luz w przekładni kierowniczej.
~Tomasz PM
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Brak i nie rozumię wszystkich użytkowników tej marki że mają tak poważne usterki.... ale chyba znam odp. Nie umieją jeździć takimi autami sam widzialem jak katują i dożynają L-ny II a potem płaczą że turbo, silnik, skrzynia itd. dla pocieszenia powiem że z każdą marką jest tak samo.
~mkrzystanek@iveco.com.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Przy 50 tysiącach padło turbo- wymiana na gwarancji, teraz mam 103 000 i znów chyba leci turbi, cieknie ze wszystkich stron - olej kapie na kolektor wydechowy i smród oleju w kabinie. Mialem w zyciu chyba kilkanoascie aut, ale takiego dziadostwa jeszcze chyba nie.
~Marcin
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Poważne usterki też się zdarzają nierzadko. Jednym zdaniem wyjeżdżając w trasę nigdy niewiesz czy nie wrócisz lawetą... Przy przebiegu ponad 300000km moje DCI zakończyło swój żywot jak pisałem wyżej rozleciał się wał korbowy i samochodu już się nie opłacało naprawiać
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
6,6
~nicko55@interia.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
tutaj również nie było niespodzianek, żadnych poważnych usterek również nie zanotowałem. samochód daje mi znać że trzeba się zabrać za półosie, ale to jest przecież element który się zużywa i wymienia, więc jednym słowem 0 usterek i tych poważniejszych i mniej ważnych.
Renault Laguna II Kombi