Ocena kierowcy - Renault Laguna II Hatchback

jack36l@wp.pl po 36 to jest "L" pa, 21 lat temu
Silnik 1.8 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 2001
Renault Laguna II Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
dłuższe to ja już pisałem:),trzymajcie się aaa to w końcu tylko samochód, rzecz nabyta :)
za mało elastyczny,dopiero ok.3tys. obr.dobrze reaguje na pedał. brakuje mocy szczególnie kiedy działa klimatyzacja
dotychczas jest ok.
od początku jakieś stuki w zawieszeniu przy jeździe np. po kostce-dla serwisu problem nie do rozwiązania.od niedawna 43 tys. zaczyna pływać na koleinach-amortyzatory?no powiedzmy 3+
do tyłu jak we wszystkich dzisiaj produkowanych:)
mnie pasuje, choć po pół roku miałem awarię podparcia lędżwiowego w fotelu kierowcy(a ważę 75kg)
za długo trzeba czekać na ciepłe powietrze.klima-automat dotychczas ok.ale ostatnio mam wątpliwości czy dobrze działa system odprowadzania wilgoci-okresowo czuję dziwnu zapaszek stęchlizny?i nie widzę już takiej ilości wody pod samochodem jak w ubiegłym roku(a temperatury już są letnie)
siedzenie środkowe z tyłu to jakieś nieporozumienie :( spóbujcie tam posiedzieć choćby 10 min. za taką cenę powinna być dostępna wersja z trzema siedzeniami jak w scenicu
do 130 ok. powyżej nie popisali się
jest ok. spala tyle ile wleję....a może to sprawdzę w końcu jest kopm.pokładowy
od początku dosyć głośne stuki z przodu w czasie jazdy po nawierzchni typu kostka(asfalt nie?).po pół roku awaria podparcia kręg. lędźwiowego w fotelu kierowcy.po 1,5 roku awaria zasilania tablicy(do dzisiaj nie naprawiona) kiedyś wieszała się tylko przy dużym mrozie ale ostatnio po nocy poza garażem też.w aso wyciągają i ponownie wkładają wtyczkę pod tablicą i jest dalej ok. do następnego razu MOŻE KTOŚ MIAŁ COŚ TAKIEGO U SIEBIE-NAPISZCIE
45 TYS. nie zawiódł. odpalam i jadę,no fakt czasami bez tablicy :) ale wszystko działa i już sam to naprawiam,szkoda czasu do aso.czekam na samochód zastępczy bo diagnostyka tego to kilka dni) tablica jedzie do gdyni????)

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu