Lista ocen Renault Laguna II (447)

~mat_matowski@op.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto idealne, przynajmniej jak dla mnie, spisuje się świetnie w warunkach miejskich i pozamiejskich.
~Słoniu
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Ogólnie naprawde fajny samochód innyu niz te wszystkie niemieckie pancerniaki . W Lagunie mamy wygode, oszczedność i całą kupe zalet wiele osób mówi ze to awaryjny samochód możliwe w moim przypadku sie to nie sprawdziło przed zakopem miałem obawy ale wsztsko rozwiało je naprawde polecam
4,1
~tom3czek@o2.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Witam posiadam Lagune II grandtour z silnikiem 1,9 Dci rocznik 2001 auto ma 130 tys km przebiegu sprowadzilem je z francji i jezdze nim okolo roku jestem ogólnie zadowolony z samochodu choc z początku trapilo go sporo drobnych usterek szczególnie elektronicznych kontrolki ABS, ESP czytnik karty, podnośnik szyby. Martwi mnie natomiast jedna rzecz. Mam nadzieje że znajdzie sie ktoś kto pomoże mi rozwiązać moj problem. Mianowicie silnik mojej... (Silnik)
3,2
~dab
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
przed kupnem myslalem ze zlapie Pana Boga za nogi..okazalo sie ze jestem w klasie Daewoo...TICO, chociaz nie, TICO nigdy mi sie nie zepsulo! Ogolnie: SZMIRA SZMIRA SZMIRA, mam dosc cotygodniowego odwiedzania ASO renault , niestety przez najblizsze kilka lat bede na nie skazany :(( Chcialem miec fantazje to kupilem sobie france.. :( trzeba bylo brac niemca, albo zostac jeszcze kilka lat przy Vectrze B 2.0 -> to auto moge Wam polecic!...
3,8
~Than
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Gdyby nie usterki ktore wciaz sie pojawiaja, to samochod bylby rewelacyjny. No i stanowczo za krotka gwarancja. Szczegolnie przy takiej awaryjnosci.
~GaPowy
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Nie jest to samochód bez wad, ale nie ma ich aż tak wiele. Jedynie trzeba wyłączyć słuch na trzeszczenie tapicerki :)
~emes
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Najlepsze auto za te pieniądze. Wole lagune od starego (98r) BMW 5 ktore dzieki bogu sprzedałem.
~Mariusz
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo wygodne i bardzo dobrze wyposażone auto. Ale za lekkie w porównaniu z jedynką. Mimo to bardzo fajnie się prowadzi.
3,2
~funuman
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
LAGUNA. Przez wielu kochana ale jednak przez większość znienawidzona. Jednakże Ci którzy ją kochają niedługo i tak ją znienawidza. Posiadałem te auto w sumie rok, sprowadzone z Francji z przebiegiem 180.000km. Już tam była wsadzona nowa skrzynia biegów za 3000euro więc do tego czasu skrzynia padła. Przez pierwsze 6-7 miesięcy jeździłem jak król. Śmiałem się z tego jak ludzie mogli nazywać te auto \'królową lawet\'. Boskie spalanie,...
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II
6,9
9,4
11,4
~Rychó
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Od roku jestem bardzo zadowolonym kierowcą tego samochodu, na początku było źle, mam nadzieję, że co miało się zepsuć to się zepsuło. Lecz faktem jest, że nie kupię w najbliższym czasie Renault, niedługo myślę też mój samochód sprzedać - ma już trochę nakulane