Oceny Renault Laguna III Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW 2011-2015

Renault Laguna III Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW 2011-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Laguna III Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW 2011-2015

~Piotr P.
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
W mojej opinii jest to samochód bardzo wygodny i przyjemny w użytkowaniu. Pomimo że z pozoru mniejszy od konkurencji np. citroena C5 ma dobre rozwiązania użytkowe takie jak bagaznik, jego rozkładanie, ale także multimedia czy wyciszenie. Samochód pokazuje swoje możliwości jako regularnie użytkowany w długiej trasie a mam na myśli bardzo niski hałas który nie powoduje zmęczenia w czasie jazdy w przeciwieństwo do no audi A8 qutro gdzie hałas był...
~marek
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Po długim namyśle, i kilku jazdach próbnych Mondeo,Citroen c5,Hyundai i40,VW Passat wybrałem Lagunę.Wiadomo, że nie ma samochodu idealnego, ale biorąc pod uwagę najważniejsze czynniki Laguna wypada chyba najlepiej. 1)najlepsze wyposażenie w stosunku do ceny.2)jakość wykonania i materiały bardzo dobre.3)rewelacyjny silnik dci.4)3 lata gwarancji.5)przeglądy co 2 lata lub 30.000 km.6)tani serwis przegląd 600zł.a w Fordzie płaciłem...
~Prodigy
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Posiadam niebieska kombi z czarnymi felgami. Panorama. Zwraca na siebie uwage. Brokatowy lakier po polerce az milo. Czesto mnie zaczepiaja i mowia ze fajne autko. Cichy silnik i srodek bardzo ladny. Wygodny w dlugich podrozach. Do drogi przyklejony. 4 controle super dziala. Kierownica paluszkiem obracana. 5 gwiazdek
~Spitfire
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Samochód, wbrew obiegowej opinii o Lagunie, godny polecenia - niezawodny, z dynamicznym i oszczędnym silnikiem, wygodny i dobrze wyposażony. Ponadto, ze względu na kiepską opinię poprzednika, dostępny w dobrych cenach na rynku wtórnym.
~Maciej
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Laguna to auto dla osób, które cenią sobie święty spokój. Porządne auto, które nigdy mnie nie zawiodło.
~spinaker99
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Gdyby nie słabe wiciszenie i za miękkie zawieszenie to byłoby to dobre auto.Ci co piszą o dobrym wyciszeniu to chyba żartują albo przesiedli się z syrenki.Przy amykaniu drzwi dudni blacha
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
7,2
~Szymon
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Świetnie działa system 4 control, piękny kolor samochodu, pali mniej niż poprzedniczka o pona litr on, naszpikowana wyposażeniem dodatkowym
~Arti
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
nic poza sprężynami zawieszenia tył przy 100 000 :) (Bezawaryjność (drobiazgi))
~daroster
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Wymiana oleju 10 tys do 15 tys km, a nie jak zaleca producent co 30 tys km. (Silnik)
~Zenek
Renault Laguna III Grandtour Phase II