Ocena kierowcy - Renault Laguna III Grandtour Phase II

Prodigy, 4 lata temu
Silnik 2.0 dCi 150KM 110kW
Rok produkcji 2011
Renault Laguna III Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : Cichy. Elastyczny. Nie boje sie wyprzedzac.
Układ elektryczny : Jakies robaczki. Cos nie swieci. Coa tam zaczyna mrugac. Oj takie pierdułki.
Posiadam niebieska kombi z czarnymi felgami. Panorama. Zwraca na siebie uwage. Brokatowy lakier po polerce az milo. Czesto mnie zaczepiaja i mowia ze fajne autko. Cichy silnik i srodek bardzo ladny. Wygodny w dlugich podrozach. Do drogi przyklejony. 4 controle super dziala. Kierownica paluszkiem obracana. 5 gwiazdek
Silnik odpowiednio zadbany nie zawiedzie. Disel a przy -20 bez zajakniecia odpala. Zadnych uwag. Cichutko chodzi.
Troche powinna byc bardziej precyzyjna. Ale to w cale nie przeklada sie na wrazenia ani jakosc jazdy. To nie bolid formuly 1 a nie samochod za 200 tys zl. Fajnie ze ma 6 biegow na autostradzie 90 na budziku i zapinam 6 ke.
Sztywny. I czuc dolki ale przylepiony do asfaltu. Nie udali mi sie wprowadzic jej w poslizg. Pewnie przez 4 controle i dosc szerokie opony. Ale ogolnie spoko.
Nic sie nie dzieje. Smaruje woskiem i jest dobrze. Ale te ryski sie pojawiaja za kazdym razem jak myje... Ale uroki postoju pod blokiem
Siedzialem w C5 z 2011. Nic nie widac. Tutaj o wiele lepiej. Mam panorame i tez dodarkowo oswietla wnetrze. Brak uwag
Tutaj nie wiem skad opinie ze pali 6 l .. Czaem 7l .. Ja mam w miescie lato 8 l trasa 7.5 ale w zimie 10.5l ale pewnie dlatego ze krotkie dystanse po miesxie ale tu musze dac 4 gwiazdki.
Wieje. Szybko sie nagrzewa. Klima automatyczna dziala jak nalezy. Na plus
2 foteliki dzieciece z tylu i po srodku zona dala rade jechac. (Wiadomo zalezy kaka żonag):) ale na nogi jest dobrze. Glowa nie zaczepia o dach.
Ten silnik tak cichy ze nie wierzyli znajomi ze to disel. W srodku na autostradzie 170 i rozmawiasz na luzie
Przez rok plyny. Filtry no i pekla mi sprezyma z przodu. A tak to leje paliwo i jade.
Takie wyposazenie w takiej cenie..... Nie znajdziecie nigdzie. To juz ma wszystko bez zbednych pierdulek. Podgrzewanw fotele wszysrko elektryczne automatyzczne. Pelen komfort
Ru oswietlenie tablicy na pol swieci... Tu podswoetlenie obrotow na desce. Tu trzeszcza drzwi przy otwieraniu(tzw. Ogranicznik ok 70 zl ) takie drobne niedogodnosci ktore w zaden sposob nie unieeuchomia samochodu.
Nic. Jak narazie brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 dCi 150KM 110kW [l/100km]