Lista ocen Renault Laguna III Grandtour (121) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturrro
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
1 wizyta -kłopoty z zawieszeniem tylnym 14 km 2 wizyta- pęknięty przewód paliwowy-450 km 3 wizyta-wymiana amortyzatorów poduszek i łożysk-4500km + akcja serwisowa-napiancze pasów kierowcy i wymiana lampy 3-ego stopu(akwarium-nabierała wody)-pech?
~Michał
Grandtour 2.0T 16v 170KM 125kW
Rewelacja w porównaniu z Passkiem. Nie wiem czemu funkcjonuje opinia że niemieckie auta sa mniej bezawaryjne. Miałem niemca a teraz francuza i mogę obiektywnie stwierdzić że passat wypada pod tym wzgledem dużo gorzej. Obydwa auta miałem od nowosci.
~gregorhet@yahoo.co.uk
Grandtour 2.0T 16v 170KM 125kW
Po przejechaniu 7500 km jak dotąd nie stierdziłęm żadnych usterek. Jedynie coś mi wpadło za koło kierownicy i czasem brzęczy, ale to już nie wina auta. Jedynie gdy auto jest zimne po nocy na mrozie, z okolicy lusterka dochodzą niezidentyfikowane trzaski.
~marekplu
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Jedyna usterka podczas 40 tys. km z laguną to zacinający się zamek w drzwiach pasażera (nie zawsze otwierały się drzwi razem z pozostałymi) - przetarty kabel raz stykał, a raz nie - koszt naprawy - 300 złotych.
~piwo81
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
niektóre drobne elementy mogłyby być solidniejsze - złamał mi się np. plastikowy element do mocowania pałąku podtrzymującego maskę, popsuł się boczek bagażnika (częściowo mój błąd bo woziłem tam ciężkie przedmioty)
~keTrab
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Na razie tylko padł zamek drzwi przdenich (nie wymieniam) ostatnio częsta usterka dla tego modelu jak widze po forum, które często przeglądam. Koszt zamka uzywanego to 150-200zł i wymiana koło 100zł. poza tym nic.
~jorgen1971
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
po przebiegu 80tyś km wszystko chodzi jak w zegarku, wymieniłem tuleje z przodu bo lekko zaczeło pukać ( koła 17\' 225 niski profil) ale jestem bardzo uczulony więc napewno jeszcze kilka tyś km przejachałbym bez problemu
~WG
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Przez niecałe 2 lata użytkowania od wyjazdu z salonu serwis wymienił, kierownicę bo obszycie ze skóry zaczęło się sypać, pas bezpieczeństwa kierowcy. Teraz wentylator dmuchawy zaczął głośno pracować, lusterka przy składaniu skrzypią
~nowy właściciel
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Jedna wizyta w serwisie w sprawie świateł i rolety. Żeby dzienne działały, trzeba pisać jakieś oświadczenia do centrali - odpuściłem sobie. W rolecie odkształciły się jakieś gumki, część zostanie wymieniona w tym tygodniu.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III Grandtour
7,6
10,2
11,6
~r34d0nly
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Przejechałem ponad 15tys w ciągu 6 mies. Jedyne szwankowało to czujniki ciśnienia w oponach. Padły wszystkie. Pewnie dlatego że po 3 latach aluminium powiedziało dość na śnieg/wodę/sól/wysokie temperatury.
Renault Laguna III Grandtour