Lista ocen Renault Laguna III Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW 2007-2011 (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xxl
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Z przodu super z tyłu nad głową również mam 188 cm może przydałoby się więcej miejsca na nogi, fotele są dość nisko (przednie) ale nie przesadzajmy siedziałem i jeździłem w Mondeo Passacie Miejsca z tyłu nie ma więcej Z przodu również. Mówię o wersji Kombi. W sedanie jest za nisko i w Lagunie i w Mondeo i w Passacie. Głową dotykam podsufitki, Mondeo jest chyba szerszy i bardziej masywny w środku co daje wrażenie większego samochodu, ale mi...
~Mick
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Z tyłu może być ciasno, jeżeli z przodu siedzi wysoka osoba. Mało miejsca na stopy pod przednimi fotelami. Kierowca może mieć problem z optymalnym ustawieniem odległości fotel - pedały - kierownica. Przy optymalnym ustawieniu odległości fotela do pedałów, dla wyższych osób może zabraknąć zakresu regulacji poziomej kierownicy. Trzeba wtedy posiłkować się bardziej pionowym ustawieniem oparcia.
~Jacek
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera jest na naprawdę duża jedynie co to z tyłu środkowe miejsce na tylnej kanapie mogłoby być lepiej wyprofilowane gdyż wysoka osoba niestety tam nie będzie czuła się komfortowa ale dla czterech osób nawet wysokich to auto będzie idealne
~Karol
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Z przodu bardzo wygodnie. Pasażerowie z tyłu niestety nie mają zbyt dużo miejsca na nogi. Problemem jest także niemożność wsunięcia stóp pod siedzenie kierowcy i pasażera. Z tyłu w Focusie było wygodniej. Na szczęście ja tam nie jeżdżę :)
~XL
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
z przodu bez zadnych problemów zarówno na nogi jak i boki przy 187cm wzrostu z tyłu wystarczajaco nawet dla mojego wzrostu ale tylko w wesji Grandtour sedan niestety odpada zresztą jak kupować to tylko kombi jest ładna i funkcjonalna
~Piotr
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Miejsca dla kierowcy i pasażera wystarczająca ilość. Z tyłu trochę mało miejsca na nogi dla dorosłych osòb. Kanapa tylko dla 2 osób na długie trasy. Wysokie osoby z przodu i z tyłu nie mają problemu z przestrzenią nad głową.
~laguś
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Z produ miejsca pod dostatkiem z tyłu nad głową rónież mam 186 cm jednak trochę brakuje na stopy nie kolana zwłaszcza przy nisko opuszczonej części przedniego fotela
~Tom
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu bardzo dużó miejsca - więcej niż w konkurencji; z kolei z tyłu, szczególnie na nogi mniej niż u innych przdstawicieli klasy średniej.
~laguś
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Z przodu doskonale, z tłu nad głową również, wrażenie może psuć mało miejsca na stopy - nisko osadzone fotele, środkowe miejsce trochę za wysoko mam 186 cm

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Łukasz
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Mimi że to kombi, to miejsca jest niewiele. Ja mam 187 xm wzeostu i jakoś sie mieszcze, ale czasami jest ciasno (kiedy jedzie 5 osób)
Renault Laguna III Grandtour