Lista ocen Renault Laguna III Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW 2007-2011 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xxl
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Trzystopniowa klima jest OK nawet w Italii Francji i Hiszpanii wystarczy auto na soft nie miałem Fast używałem tylko dla próby, każda cicha i wydajna. W zimie (auto mam od lutego) również bez zarzutu, szyba odmraża się bardzo szybko. Może skok o 1/2 stopnia byłby lepszy? W II był tu jest co stopień, ale nie zauważyłem potrzeby nastawu co 1/2 mam zawsze 21
~Piotr
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Ogrzewanie- silnik długo się rozgrzewa, jednak później system jest bardzo wydajny, w kabinie jest ciepło - klimatronik pilnuje właściwej temperatury. System odmrażania szyb dość wydajny. Latem klimatyzacja bardzo wydajna, aż za bardzo jak na mój gust - nawet tryb soft.
~Jacek
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Klimatyzacja jakie ogrzewanie działają bez zarzutu przez cały okres użytkowania auta nie miałem z nimi żadnego problemu w lecie chłodzisz szybko w zimie nagrzewa się również szybko Żadnych zastrzeżeń
~artur
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
tutaj napisze tylko że francuskie rozwiązanie jest fenomenalne. kilka przycisków nie zaburza deski rozdzielczej a do tego mamy niewielki panel do regulacji do tego jest bardzo wydajny jak na tak duże auto
~Karol
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Klima chłodzi jak trzeba oraz posiada bardzo fajny tryb pracy "Soft", dzięki któremu nic nie wieje. Brakuje mi podgrzewanej przedniej szyby, która była w Focusie.
~Łukasz
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Ogrzewa sie i schładza poorawnie, jak większość samochodów. Klima dwustrefowa posiada 3 trybe automatyczne, a to uprzyjemnia jej obsługę
~XL
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Co prawda lato przed nami jednak ogrzewanie bardzo wydajne zwłaszcza w stosunku do poprzdniczki , ciche trzy zakresowe szyby odmarzają bardzo sprawnie i szybko
~donstef
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Nie mam zastrzeżeń. A dodatkowe opcja SOFT jest wspaniała. Klima nie dmucha jak ściekła latem tylko powolutku schładza wnętrze.
~Mat
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Szybko się nagrzewa zimą, szybko chłodzi latem, bez zarzutu. Klima dwustrefowa , także jest ok .

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~laguś
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Trzuy stopniowa regulacja siły klimy działa nawet w nabardziej gorące dni południa europy
Renault Laguna III Grandtour