Oceny Renault Laguna III Hatchback 2.0 dCi 178KM 131kW 2007-2011

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Laguna III Hatchback 2.0 dCi 178KM 131kW 2007-2011

~PiotrWN
Hatchback 2.0 dCi 178KM 131kW
Pracuję w branży, dokładnie na dziale samochodów używanych w salonie samochodowym ... mam przyjemność jeździć przeróżnymi autami od BMW po Dacię, mając poprzedni samochód (Scenica II) było mi smutno, że po jeździe takimi fajnymi autami w pracy muszę wsiadać do czegoś takiego ... Teraz mam odwrotnie :) Z uśmiechem na ustach wsiadam do swojej Laguny III wiedząc, że nie ma się czego wstydzić przed wieloma nowymi samochodami :) Bezawaryjny,...
4,1
~Radek
Hatchback 2.0 dCi 178KM 131kW
Bardzo dobry samochód. Ponad 70tys bezawaryjnych kilometrów. W wersji GT 4 control to chyba jeden z najlepiej prowadzących się modeli w swojej klasie. Pakiet GT z felgami 18', przyciemniane szyby i charakterystyczny głeboki, niebieski kolor przykuwały uwagę. W tej wersji dla osób chcących wyróżnić się z tłumu.
~PIP33
Hatchback 2.0 dCi 178KM 131kW
Jest ponad przeciętną w swojej klasie!!! Niestety porównuję do mojego poprzedniego auta BMW E60 a tu nie ma czego porównywać bo przegrywa w każdym aspekcie! ALE miałem w swoim życiu dużo różnych aut i daje Lagunie 2 miejsce :)Jak chcesz samochodu niezawodnego z dobrym przyśpieszeniem i małym spalaniem w dobrej cenie - NIE ZASTANAWIAJ SIĘ W A R T O
~WRL
~bogdan m.
Hatchback 2.0 dCi 178KM 131kW
znakomity samochód, naprwdę polecam. nic sie w nim nie dzieję, silnik, elektryka , zawias wszystko jest super! silnik chodzi ciszej niż niejedna benzyna, mam 6 biegów i 4WS i prowadzenie na felach 18 to bajka, nawet komfort jest wysoki mimo wszystko, jak macie pewny przebieg i przeszłośc blacharska brać w ciemno! (Bezawaryjność (poważne usterki))
Renault Laguna III Hatchback