Lista ocen Renault Laguna III (5)

~Mariusz
Hatchback Phase II 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
To auto marzyło mi się, właściwie odkąd weszło do produkcji i niedługo później szwagier takim przyjechał, toteż moja opinia będzie mocno subiektywna. W każdym razie przesiadłem się na Lagunę z Peugeota 206 hatchback 1.4 HDi 70 KM, nic więc dziwnego, że auto niemalże pod każdym względem mnie rozpieszcza. Na dzień dzisiejszy nie zamieniłbym Laguny na nic innego i jeżeli ktoś szuka przestronnego, rodzinnego i dobrze wyposażonego auta w...
~franeks444
Hatchback Phase II 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Laguna 3 udowadnia, że w przystępnej cenie można mieć na prawdę komfortowe i dobrze wyposażone auto. Do tej pory niezawodne, żadnych problemów, zwykłe wymiany eksploatacyjne. Na plus wykończenie wnętrza oraz sylwetka nadwozia.
~Leszek
Hatchback Phase II 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Rewelacyjne auto z super oszczędnym silnikiem. Szukałem rodzinnego auta o fajnej stylistyce nie nudne oraz tanie w utrzymaniu. Niezawodne mimo dużego przebiegu.
~Grzegorz
Grandtour Phase II 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Silnik trochę słaby jak na to auto, długo podnosi się na niskich obrotach. (Silnik)
~Paweł
Grandtour Phase II 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Auto bardzo dobre i tanie w użytkowaniu. Spalanie na poziomie 6,1-7 jest super jeżeli chodzi o skrzynię automatyczną. Jedyny minus to aso.