Lista ocen Renault Master IV Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW od 2010 (5)

~murphy6
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
Samochód kompletny i idealnie dopasowany do moich potrzeb. Silnik świetny do jazdy po mieście. Mało pali i jest dynamiczny. Niemniej na autostradzie potrafi wypić większe ilości paliwa niż konkurencja. Miejsca w kabinie sporo i z dużą ilością schowków. Dwie poważne wady to wyciszenie oraz promień skrętu.
~ppoloch
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
NIestety. Auto po pierwszym tysiącu kilometrów stanęło na autostradzie z awarią silnika. Przy tak niskim przebiegu, niemal po wyjeździe z salonu Asistans i autoryzowane serwisy potraktowały mnie jak bym zgłosił usterkę starej 20 letnie laguny. Asistans nie znalazł dla mnie auta zastępczego. Kazali czekać do 8 rano... a była godzina 22. W końcu znaleźli hotel. o 24 byłem w hotelu. Serwis nie chciał nawet zdiagnozować usterki......
3,4
~Tomasz Swacha
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
Cięgle jakieś problemy to elektrozaworów i problem bo serwis nie chce wymieniać np 3 na dwa auta (Silnik)
1,5
~Artur
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
porażka ludzie jak nie chcecie mieć problemów to nie kupujcie tego auta
~Bartek
Furgon FWD 2.3 dCi 170KM 125kW
Mam auto od nowosci. Bezawaryjnie przejechał 390tys km od Polski do Huszpani w kółkach. Nie rozumiem poprzednich negatywnych komentarzy. W sumie jak.dbasz tak masz. Polecam autko
Renault Master IV Furgon FWD