Dodaj swoją ocenę

Oceny Renault Master – wybierz generację

Najnowsze oceny Renault Master

~PAWEŁ RACHWAŁ
Renault Master III
Uważam, że to bardzo dobre auta, dobra blacha, dość dobre zawieszenie, silniki dobre ale słabe wtryski -lub marne paliwo. Mógłby być lepiej wyciszony i wygodniejszy dla kierowcy. RENAULT MASTER ma duszę, to auto trzeba znać i kochać sam się psuje sam się naprawia wszystkiemu winna elektryka która potrafi zaszaleć przez śniedziejące styki lub mokre kompy.
~SzymanskiS@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Renault Master II
Polecam te auto z tym silnikiem Nadaje sie do dzwigania (powolnego)
~kris
Pojedyncza kabina podwozie 2.3 dCi 125KM 92kW
Renault Master IV
Autko to typowy \"muł\" pociągowy w pozytywnym słowa znaczeniu - jest przeznaczony do przewozu towarów i doskonale się w tym sprawdza a przy okazji kierowca może zaznać odrobiny luksusu ;)
~bogusrichter@gmail.com
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Renault Master III
Bardzo dobre auto jeśli ktoś zamierza pokonywać dłuższe trasy, ładnie ciągnie bo ma i co i nie spali za dużo, z komfortem nie najgorzej, jak dla mnie mogło by być te 50KM więcej
~Paweł
Renault Master III
Jestem bardzo zadowolony z mojego Mastera może akurat trafił mi się dobry egzemplarz albo to poprostu dobre auto, najbardziej cenie jego niezawodność i ekonomiczność, pozytywnie w tym aucie zaskakuje silnik jednostka na zwykłych wtryskiwaczach dosyć prosta jak na DCI bardzo ekonomiczna a zarazem wystarczająco zrywna 120KM w zupełności wystarczy do odpowiedniej jazdy nie zapominajmy że to auto typu ciężarowe wiec nigdy nie będzie to mercedes na...
~Pawel
Furgon FWD 2.3 dCi 125KM 92kW
Renault Master IV
Ogolnie jestem zadowolony. Sa male niedociagniecia ale jes ich mniej niz w moim Jumperze, ktorego rowniez posiadam i komfort w kabinie poprawia chumor. Napewno nie nadaje sie do przeladowywania. Jumpera mam wzmacnianego i 1.5t nie robi na nim kompletnie wrazenia. Tutaj juz przy 1t autko lezy na glebie.
~bartox
Furgon FWD 2.3 dCi 100KM 74kW
Renault Master IV
Autko nowe, nowoczesne ciekawe stylistycznie o dość sporych oczekiwaniach biorąc pod uwage dobrą opinie poprzedników. Zaprojektowane praktycznie od nowa. Bardzo dobrze spełnia sie jako auto ciężarowe duże i szerokie drzwi boczne tylne również.Posiada wiele ciekawych rozwiązań poprawionych w stosunku do porzednika. Czas pokaże czy nie będzie mniej trwały od poprzednika.Czy drakońskie normy czystości spalin ni spowodują że obsuga silnika bedzie...
~lobooz
Renault Master III
Bardzo udany samochód. Dobre zawieszenie, fajny, ekonomiczny i elastyczny motor, niepsujący się. To auto naprawdę wiele wybacza.

Dziennik kosztów dla Renault Master

10,2
~Maciek
Renault Master III
Za całokształt ocena bardzo dobra brak poważnych napraw praktycznie tylko przeglądy i podstawowe sprawy typu klocki,oleje,filtry,opony. Ja osobiscie jestem zdecydowany na zakup samochodu tej samej marki. Polecam ten model oczywiscie na moim przykładzie, jak do tej pory bez większych problemów .Pozdrawiam Maciek
~Osama
Renault Master III
Samochód dający prawdziwą satysfakcję, o ile kupuje się go ze świadomością. W codziennej eksploatacji \"wszystko na wierzchu\" - filtry, śruby regulacyjne, żarówki...
Renault Master

AUTOCENTRUM.PL S.A.