Lista ocen Renault Megane I Coupe (87) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paula
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
w mojej Megance psuje sie chyba wszystko co możliwe. Kiedy naprawiam jedną rzecz psuje sie następna. Immoilizer wyrzucony gdzyż nie raz musiałam sie włamywać do własnego auta. otwieranie przednich szyb raz działa raz nie - tylnie nie otwierają sie wcale. Klamki nie działają - musze podnosić całe drzwi :/ lusterko wsteczne było przyklejane juz x razy - odpada dalej. szyber nagle przestal sie otwierać!! a na dodatek mam samochód z prysznicem i...
~proximo
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Do 140 tys. km: - zepsuty silnik otwierania tylnej szyby - zepsutych kilka diod przyciskow (otwierania szyby itp) - wymiana poduszki silnika - zuzyty przewod (rura) wprowadzania powietrza do silnika - wymiana srodkowego tlumika oraz spawanie jakiejs siatki przy glowicy (co by to nie bylo:) - maly przeciek z dachu przez mocowanie anteny - wytarte prowadnice lewej szyby - moze z nich wyskoczyc i krzywo sie zamknac (po tym to juz tylko...
~MIC
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Poprzedni wlasciciel to typ faceta co leje paliwo, a reszta go nie obchodzi. Odbilo sie to na ogolnym stanie auta. Wiec tak : przepalone swiatla postojowe, obluzowana raczka od przednich prawych drzwi, odlepiony jeden z elementow drewnopodobnych, obluzowana tylna lampka dla pasazerow z tylu, obluzowany kolpak, niesprawnie dzialajace elektryczne otwieranie prawej tylnej szyby. Jak widac to wszystko pierdolki i naprawilem je sam przy uzyciu...
~Kondziu (konrad.era@interia.pl)
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Słaba elektryka. Podświetlenia często padają, przełączniki śniedzieją, przez co czasami nie łączą. Kabelki cieniutkie, co może powodować ich przerywanie. Czasami komputer się resetuje (co objawia się resetem radia i koniecznością ponownego załadowania map spalania). Wnętrze słabo spasowane - dużo rzeczy piszczy i skrzeczy, na większych dziurach może coś się wypiąć albo odpaść od reszty.
~Michał M.
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Jak na francuza, jest bardzo dobrze. Jak na ranking ogólny - dobrze. :) Trochę zbyt delikatne zawieszenie nieźle dostaje na naszych pięknych drogach. Poza tym: dość często przepalają się żaróweczki w środku, warto pomyśleć o LEDach. Zepsuł się termistor temperatury zewnętrznej, a niedawno uszkodzeniu uległ czujnik podciśnienia. Żeby było śmieszniej, produkcji General Motors. :)
~zaku
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto posiadam 1,5 roku i przejechalem nim do tej pory prawie 20tys km,wymienione do tej pory:2 zarowki,czujnik temperatury powietrza na zewnątrz,pompka od spryskiwaczy i sprzęgiełko na alternatorze(ponoc systematycznie co 100tys km zuzywa sie w tych modelach)czyczenie silniczkow elektrycznie odchylanych szyb z tylu
~Jakub B.
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Niestety tutaj nie jest dobrze. Zacina się mechanizm podnoszenia szyb od strony pasażera, zdarza mi się że falują obroty, dość szybko zużywają się łożyska, koroduje tłumik. Elementy wnętrza szybko się psują, łamią się plastiki np. od przesuwania foteli lub wyrwał mi się schowek na tylniej kanapie.Troche to jest za delikatne!
~Jarecki600 Pabianice
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Waże 80 kg i coś chrupło w fotelu(kierowcy) coś się urwało i nie działa regul. wysokości. Druga rzecz to pompka spryskiwaczy padła. Aby ją wymienić trzeba zdjąć koło i nadkole. Koszt 55zł (pompka) wymiana 0zł(sam). Dałem ją znajomemu(jest rozbieralna) i mi ją zrobił, także pięć dych w błoto.
~Arkadiusz
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Choinka na desce rozdzielczej powodowało zaśniedzenie styków w kostce pod progiem od strony kierowcy. Wystarczył środek do przeczyszczenia i po problemie. P.S. Aby uniknąć tego typu usterki nie polecam dywaników materiałowych na zimę ponieważ gromadzi wodę i problem murowany.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Coupe
5,7
~Tomkos
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
MASAKRA.... pomyślcie jakąkolwiek podzespół elektryczny, na pewno go wymieniałem. Padło absolutnie wszystko, od szyb elektrycznych przez pompe paliwa zegary centralny zamek ( w dzień sprzedaży!!! ) i kupa innych. Ogulnie powiedziałem sobie że już nigdy renaulta nie kupie
Renault Megane I Coupe