Lista ocen Renault Megane I Coupe (75) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kondziu (konrad.era@interia.pl)
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mnogość ofert w internecie. Jednak żeby cieszyć się tym samochodem a nie spędzać godzin w garażu, trzeba niestety, wg mnie, nieproporcjonalnie więcej zapłacić w stosunku do realnej wartości auta. Tanie egzemplarze na pewno mają bogatą przeszłość bądź więcej stoją niż jeżdżą. Za to drogie samochody niekoniecznie są warte tej ceny. Podczas poszukiwań dobrze wziąć kogoś, kto posiadał już wcześniej renówkę lub zna się na rzeczy.
~proximo
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Poki autko nie narazilo mnie na duze wydatki, jestem zadowolony z jakosci do ceny. Kupilem 7-letnie za 16 tys m.in. z klima, alufelgami, kolami z oponami zimowymi, zestawem car-audio, 4 poduszkami powietrznymi, abs. Naprawy do tej pory mozna rozlozyc na ok 50 zl/mies. Paliwo kosztuje mnie ok 250 zl/mies. 300 zl/mies to placilem za malucha wiecznie psujacego sie:) Ale zapewne powazne naprawy jeszcze przede mna.
~sebuś
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
za te pieniądze ciężko jest kupić coś tak ładnego wizualnie jak megane (mowa oczywiście o coupe) poza walorami estetycznymi autko ma równierz kilka innych jak niewielki apetyt na paliwo a zarazem bardzo dynamiczny silnik. Jego piętą ahillesową jest elektryka ale we "francuzach" to nikogo niepowinno dziwić,no i oczywiście zawieszenie jak to w renault.Ale za te pieniądze nieoczekujmy ideału.
~pesos69
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
cena ...hmmmm zalezy gdzie kupi w polsce taki model z tego rocznika w cenie okolo 13000 zl mozna kupic drozej i taniej zalezy gdzie i jaka okazja .....moje autko kupione przez internet (przed zakupem bylem ogladnac i sprawdzic silniczek )autko kupione na aukcji za niecaly 1000 funtow wiec cena ogien jak dla mnie za autko z tym silniczkiem i rozbudowana elektryka
~Megi
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Chcesz jeżdzić musisz lat , chcesz auto za 100tysięcy musi być cię na to stać ,, Auto jak z rocznika 1996 a mamy przecież 2014 prezentuje się świetnie ma wigor i nie jest drogie w utrzymaniu mając je 8 lat większych usterek nie było - problem z codem z immo polecam usunąć od razu jak jest - nie robić tego w serwisie hu..a wiedzą
~Arkadiusz
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dobrze wykonane auta jak na tamte czasy, nie oszczędzano na ich jakości materiałów, cena części nie jest droga oraz nie ma problemów z ich dostępem. Dobrze wyposażone te auta jak na tamte czasy, nie wspomnę w dzisiejszych czasach żeby płacić za każdą dodatkową opcję co tam było w standardzie.
~ICEQbe
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jedno z tańszych i ładniejszych aut Coupe w stosunku rocznika do ceny. Można się łatwo w nim zakochać:) Ze względu na - nieuzasadnioną - opinię o autach francuskich Megane Coupe można kupić za bardzo małe pieniądze w porównaniu do konkurecji. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam.
~krusz18@interia.pl
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
ceny francuzów w porównaniu do niemieckich aut wypadają doskonale. za niemieckie auto w tym samym roczniku i z tym samym wyposażenie trzeba zapłacić dużo drożej więc jak miałem kupić niemieckie auto to wolałem francuza pare lat młodsze i z dobrym wyposażeniem
~Rafał
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jak wyżej pisałem, kupiłem za 1000zł i nie wyobrażam sobie kupna czegoś lepszego w tych pieniądzach, auto ładnie wygląda, jest małe, żwawe i zwrotne no ale za tą cenę nie da się mieć auta na długo, chyba że się dużo wpakuje pieniędzy i pracy.

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kryptonim80Qo2.pl
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Autko nie było strasznie drogie-17000zł za 6 letnie. Na początku wszystko było ok ale z czasem padły elektryczne szyby tył, elektryczny szyberdach a przy otwieraniu przedniej szyby elektr. wyłączają sie samoistnie glośniki od strony kierowcy:)
Renault Megane I Coupe