Oceny Renault Megane I Coupe 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999

Renault Megane I Coupe 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane I Coupe 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999

~Michał M.
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Autko ma swoje kaprysy, ale odpowiednio zadbane odwdzięczy się swojemu właścicielowi niskim spalaniem, dobrymi osiągami i bezawaryjnością. Do tego ta śliczna linia nadwozia w połączeniu z żółtym kolorem. :)
~Wojtas
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Jezdzące gówno na kółkach,nie ma rzeczy zeby sie nie zjabała... Jak słysze tekst Renault to mnie w dupie szczypi i mam ochote se flaszke otworzyc i wyrzygac sie na ten samochód i jeszcze wys..ć. tyle mnie nerwów kosztował i stresu,ze polowy wlosów nie mam, a w portfelu miałem zawsze przeciag jak nim jezdził. teraz juz sie go pozbyłem i jestem wolny jak ptak. Japonskie samochopdy sa nie do zajechania.POLECAM
~MJK
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Fajne auto ze sportowym zacięciem, 90 kucyków to nie dużo, ale auto jest sportowo zestrojone więc można jeździc dynamicznie, często siada elektryka wnętrza i cewki - plaga renówek, auto ma twarde zawieszenie (jeśli ktoś nie lubi sportowej jazdy lepiej kupic wersję hatchback albo sedan), mało miejsca z tyłu (wersja coupe). jednym zdaniem - bardzo wdzięczne autko dla osób które oczekują, że auto będzie jeździło i nie będzie stwarzac dużo...
~kryptonim80Qo2.pl
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Ogolnie cikawe autko dla młodego człowieka jeżdzącego samemu lub z jedną osobą. Z tyłu nie jest najgorzej ale na długie trasy sie nie nadaje (choć moi pasażerowie nie narzekali a przemierzyli sporo kilometrow na tylnych fotelach)
~martins999
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Posiadam Renault megane Coupe 1.6e z autka jestem zadowolony, stosunkowo nie duze spalanie jak na pojemność 1.6, bardzo elastyczny silnik, i swietne osiągi daj duzo przyjemność z jazdy, takze układ jezdny Qpetki daje frajde podczas pokonywania kolejnych zakrętów :)
~Zig Zag
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Autko w wersji Coupe Coach z 1996 roku. Jest dość odszczędne i jak dotąd bezawaryjne. Samochód raczej dla młodszych kierowców. Z tyłu siedzą tylko 2 osoby do max. 180 cm (mało przestrzeni). Jest mnogość wersji od 90 do 150 KM. Zawsze miałem dystans do francuzów ale się do nich przekonałem. Jeśli autko było zadbane i bezwypadkowe z książką serwisową to z czystym sumieniem polecam :)
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Coupe 1.6 i 90KM 66kW
10,3
2,9
~Jarek
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Megane Coupe 1996r. Dużo ogłoszeń, łatwo kupić. Jest tak tani że od razu lepiej kupić dwie sztuki bo jak jeden stoi w warsztacie to drugi jeździ. Chociaż wrażenia z jazdy super, zdecydowanie odradzam. Tanie auto dla baaaardzo bogatych ;-)
~mdudzic@autograf.pl
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
słabością tego samochodu jest dostępny serwis- z trudem poznają co się dzieje chyba że komputer im wyswietli. moje doświadczenia z serwisem w krakowie i w-wie są jednak dobre. jak na auto po wypadku to uważam ze jets super. gdyby nie powiekszenie rodziny to pewnie jeszcze bym jeżdził a tak to sie pożegnamy po wakacjach.
3,7
~zx24@gazeta.pl
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Megane Coupe to samochód dobry o dobrych osiągach, super wygląd (te nowe nie są już takie ładne), troszke słabe zawieszenie (jak na nasze drogi). Jakość autoryzowanych serwisów jest nie do przyjęcia (cały czas kombinują jak tu ściągnąć z ciebie jak najwięcej kasy).
3,8
~Maciek
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Dobre auto za niewielkie pieniądze. Kupiłem za 2000zł wsadziłem 3000zł i miałem bardzo fajne młodzieżowe autko :) Trzeba pamiętać o wymianie oleju w skrzyni.
Renault Megane I Coupe