Oceny Renault Megane I Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW 1996-2001

Najnowsze oceny Renault Megane I Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW 1996-2001

3,2
~vster; VECTOR10@POCZTA.ONET.PL
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
bardzo szybki i ładny samochód. nie kupił bym go z innym silnkiem. 150 koni wynagradza ceny cerwisu i drobne usterki. na światłach można zostawić więszość aut (także "teoretycznie" mocniejsze wozy jak np. niektóre v6) silnik kręci się do 7 tyś i równomiernie przyspiesza w całym zakresie. wdepnięcie gazu przy 180 km/h nadal wciska w fotel!! rasowy klang i bezpieczne nadwozie (**** w teście euroncap) niestey trzeba się pogodzić z drogimi...
4,1
~Megi
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Jestem posiadaczem tego auta już 8 rok i niestety czas na nowszy model przez te 8 lat i przejechaniu prze zemnie 180tysięcy stan na dzień dzisiejszy 269tk mogę wiele się wypowiedzieć - Ale roztaję się z żalem i sentymentem .Bardzo dobry samochód mimo kilku drobiazgów ale to każdy pojazd ma swoje "ALE"
2,5
~Nigdy więcej Renault
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Było to moje pierwsze auto. Jednak trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. Auto częściej było u mechanika niż na drodze. Gdyby nie autocasco na samą tylko lawetę wydałbym podcasz 4 lat połowę jego wartości. Absolutnie odradzam. Jak ktoś chce auto o sportowych zapędach za niewielkie pieniądze, proponuję Celicę. Nie popełniajcie mojego błędu
3,8
~Grzegorz
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
ogólnie autko ok. poza drobiazgami typu gubienie kodu przez kluczyk,wadliwej klapki recyrkulacji powietrza,spalanie nie małe ale bez tragedii,za to frajda z jazdy - ogromna! na drodze mimo wieku nie ustępuje innym samochodom -trzyma szyk,nie trzeba sie wstydzic.
~cobweb@kki.net.pl
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
miałem wczesnie parę autek i zawsze nowych i musze powiedziec ze za te pieniadze jest idealny a zwłaszcza dla spokojnych ludzi - coprawda idzie ostro ale jest bardzo ni precyzyjny - chamulce doskonale ale przy poslizgach dobre zawieszenie - pomaga wyprowadzic samochod -zwłasza zima - latem jest za mieko....
3,8
~pakos99@op.pl
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
jazda megana sprawia wiele przyjemnosci glownie za sprawa silnika. jak chcesz kupic to szukaj topowej wersji 2.0 16V slabsze modele sa do d..y
~RaVs1986
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Ogólnie to to auto pomimo swoich wad jest najlepszym samochodem jakie miałem
~smoon
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
autko godne polecenia np jako drugie w domu , albo dla młodej osoby ale z głową jeśli chodzi o taki silnik ..
~P.
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Najlepszy zakup w moim życiu! Meganka coupe, mimo dość dużego silnika, pali bardzo mało, no i jest czym uciec ze 120KM;-)
~t_omeq@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Przyjemny samochód dla ludzi ceniących dobre osiągi i (pomimo zawieszenia) komfort. B. niskie zużycie paliwa jak na takie osiągi.
Renault Megane I Coupe