Lista ocen Renault Megane I Hatchback (402) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 659 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rewelacja - naprawdę, mimo pozornie kompaktowego auta, mnóstwo przestrzeni z przodu jak i z tyłu. Bagażnik pojemny, a po złożeniu tylnych siedzeń pojemność naprawdę nieograniczona :D - auto było używane do przeprowadzek, a także jako... samochód kempingowy :D po złożeniu siedzeń i przysunięciu tych przednich można się wyspać komfortowo na materacu dmuchanym o wymiarach 190x120cm :D
~Sebastian Zawadzki
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
4 osoby dla komfortowej jazdy w tym samochodzie to jednak maks wiadomo mozna i 5 ale nie jest juz jednak ciasnawo co do przewoznia rróżnych rzeczy tym samochodem wiadomo nie jest to auto dostawcze ale potrafi duzo w siebie zmieścić . Co tu więcej mowic 4 max osoby a jakby ktos musiał jakies meble przewieźć tez sie zmieszcza haha :D
~xn
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto nie jest duze, ale w swojej klasie oferuje naprawde sporo. Miejsca jest dosc, by czuc sie swobodnie zarowno z przodu, jak i z tylu. Bagaznik moze nie jest rewelacyjnie duzy - ale w razie potrzeby mozna zlozyc dzielone tylne oparcie, albo wyjac polke. Na potrzeby przecietnej rodziny wystarczy w zupelnosci.
~lazaliv@o2.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
To jeden z głównych atutów samochodu, w4 osoby podróżuje się bardzo komfortowo, oczywiście bagaż mieści się bez problemu. Jeśli ktoś chce5 osób się mieści ale może być już ciasnawo. Dużo miejsca nad głową. Siedzenie kierowcy mogłoby być bardziej obniżane ale generalnie pozycja jest bardzo wygodna a fotel nie męczy w długich trasach.
~Kamil Ulatowski
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Z przodu bardzo dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażera. Możliwość ustawienia foteli w 3 płaszczyznach z przodu, więc podczas dłuższej trasy na pewno nie będziemy zmęczeni. Gorzej z tyłu. Osoby siedzące z przodu mając 185 wzrostu znacznie zabierają miejsce na kolana przy dość odsuniętych fotelach.
~Bulharista
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Notorycznie obijałem kolanami o kolumnę kierownicy. Nie dało się jej już podnieść wyżej, a moja nieco leżąca pozycja za kółkiem powodowała taki a nie inny układ nóg. Specjalnie wysoki nie jestem (1,77m), ale w Twingo było mi wygodniej. Pasażerowie już tak nie narzekali, miejsca na nogi pod dostatkiem.
~ghetto.pimp
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Tu też nie jest źle. Jak na tani i stary samochód jest ok. Z przodu wiadomo, nie brakuje miejsca. Z tyłu zaskakuje płaska podłoga pośrodku i wcale nie tak mało miejsca na nogi. Bagażnik wystarczy jak na takie małe auto (jeździłem sedanem classic, niestety nie było odpowiedniej opcji silnikowej do wyboru)
~tylkoja
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Jak na autko tej klasy jest uważam całkiem dobrze. Na przednich fotelach można podróżować dość komfortowo-nie brakuje miejsca na nogi i nie ma problemu obijania się ramionami. Na tylnej kanapie wygodnie zasiądą dwie osoby, które wpadną głęboko i później będą miały problem z opuszczeniem autka.
~megakrzys
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
z przodu jak i z tylu jest doskonale podlokietnik dla pasażerów z tyłu.. dobre i regulowane siedzenie dla kierowcy. nie wiem jak w innych wersjach ale w mojej jest do przodu i tylu, góra dół,oparcie doł-góra oraz podparcie pod kręgosłup( taka poduszeczka sie wysówa ) wersja moja to CENTURY

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~IS.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
O tutaj świetnie. Jest taki samochód, który wygląda na wielki a wśrodku (zwłaszcza z tyłu) tragedia. Meganka jest pod tym względem rewelacją. Wysokim pasażerom obok kierowcy jednak widoczność ogranicza za małe pole wytarcia przedniej szyby, ale to może kaprys mojego dziecka, lubi dużo widzieć.
Renault Megane I Hatchback