Lista ocen Renault Megane I Hatchback (348) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 713 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bigaz
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
cena jest racjonalna zwarzywsz, że w standarcie jest: 4 poduszki powietrzne wspomaganie kierownicy centralny zamek
~formatservice@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Kupiłam Renówkę, bo w cenie miała bogate wyposażenie. Inne firmy kazały sobie dodatkowo płacić, np. za elektryczne szyby, za ABS, itd.
~ppasy@onet.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
ceny używanych modeli są odpowiednie przy ich dobrym wyposażeniu dodatkowym ,golasów nie polecam bo ciężko sprzedać
~wojtek_pl@hotmail.com
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Niezłe wyposażenie w standarcie, nie trzeba dopłacać do podstawowych rzeczy typu ABS, el. szyby, poduszki pow.
~Males, cleverman@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Mnostwo gadzetow w przystepnej cenie (4 poduszki, komputer pokladowy...). Ale glosny i zbyt trzeba krecic zeby sie rozpedzic do 150...
~bala@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Wydaje mi się, że za te pieniądze jest to najtańsze auto z tak bogatym wyposażeniem i mocnym, ekonomicznym silnikiem.
~Chomik
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Mogło by być taniej i lepiej - jak zwykle. Ale dbając o auto da się przejeździć 20 lat.
~cybdrag
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Używane bardzo dobry stosunek jakości do ceny, natomiast z nowymi cenami różnie bywa.
~Danis1987
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
kupiłem za 3400 ,wtedy 15letni i powiem wam że miałem wątpliwości ,ale nie słusznie było warto.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Hatchback
7,1
9,3
~Px
Hatchback 1.9 dT 90KM 66kW
samochód można kupić za 4000zł z klimatyzacją a jakość samochodu jest do zaakceptowania.
Renault Megane I Hatchback