Lista ocen Renault Megane I Hatchback (348) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 713 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukas87osw
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jakość do ceny wypada doskonale, za stosunkowo nieduże pieniądze otrzymałem egzemplarz w bardzo dobrej kondycji.
~arekzz
Hatchback 1.9 dCi 102KM 75kW
Kupno używanego auta z 2001 roku w dieslu za 10k zł to nieduży wydatek ale satysfakcja jaką daje to auto to coś wspaniałego.
~mks_77
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
tanie, fakt ale czy warto -jak w moim przypadku- dać 7 tysięcy za auto a po dwóch latach sprzedać za połowę byle tylko poszło ??
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za taką kasę możemy kupić fiata punto z tego samego roku lub niemieckie auto o 3 lata starsze. Zdesydowanie polecam Megane
~Mariuszek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Samochod jak na swoja klase obecnie jest do kupienia za grosze wiec uwazam ze to jest ogromna zaleta tego autka
~pocztarm@gmail.com
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Serwis nie drogi jak jest normalny mechanik. UWAGA oddawajcie tym co znaja sie na francuzach inaczej robocie dwa razy.
~Pabblo
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dobra cena za fajne auto. Do tej pory wymieniłem rozrząd na wszelki wypadek, a tak to tylko wymiana oleju i tym podobne. ODPUKAĆ
~Revian
Hatchback 1.9 dT 90KM 66kW
Kupiłem to auto 3 miesiące temu po za podstawowymi wymianami płynów i pasku rozrządu nic nie robiłem w nim... jeździ jak ta lala
~burns2001
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
uwazam ze auto jest warte swojej ceny ja mialem pierwszy model jest on niedrogi i sprawia duzo przyjemnosci podczas jazdy

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~elpiechu@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
niska cena jak na ten rocznik. 2000rok 80 000mil przebiegu, elektyka, 2 air bagi, klima, 1350 funtów. Tanie ubezpieczenie.
Renault Megane I Hatchback