Lista ocen Renault Megane I Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1999 (27) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ghetto.pimp
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Gdyby była opcja \'tragicznie źle\' zaznaczyłbym bez wahania. Powyżej 110 nie da się rozmawiać przez kombinację silnik szumy opon/powietrza, powyżej tej szybkości tylko przez silnik który wyje jak zarzynana świnia. W dodatku radio z 6-cioma głośnikami gra tak tragicznie że też go nie słychać jadąc z autostradową prędkością (dochodzi po prostu dodatkowy szum). Wymiana na kenwooda za 500 zł niewiele dała, także cały system jest do bani. Chociaż...
~Kamil Ulatowski
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Od 0-100 km/h na dobrej drodze jest fajnie dość komfortowo. 100-120 km/h już pomału słychać silnik i szum wiatru 120-140 silnik już ma dość wysokie obroty wiatr daje się we znaki. 150+ Szkoda jechać szybciej. W aucie dominują odgłosy silnika i szum wiatru. Na normalnej drodze z lekkimi dziurami jest ok lecz przy spotkaniu z większą dziura słychać podłogę.. Szkoda, że Renault nie popracowało nad lepszym wyciszeniem tego samochodu.
~Leszek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Tutaj akurat w mojej wersji silnika (K7M 75KM) mogloby byc ciszej, zwlaszcza na 5 biegu i predkosciach z zakresu 90-110 km/h (nieprzyjemne buczenie, rezonans - predkosc akurat ta, dla ktorej warto auto bardziej wyciszyc, bo w trasie najczesciej wykorzystywana teoretycznie). Powyzej 120 km/h jakby ciszej i przyjemniej.
~Piotruś
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Wyciszenie jest, ale nie dam tutaj 5tki. Szum jest powyżej 120km słyszalny, ale radyjka i tak można słuchać i rozmawiać. Silnik słychać, choć znośnie. Jak pierwszy raz jechałem tym autkiem i stanąłem na krzyżówce, to myślałem, że zgasło :) Także przy spokojnej jeździe bardzo przyjemnie :)
~zetx
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Nie jest źle. Fakt nie jest to auto którym komfortowo się podróżuje przy 160km/h ale gdzie tak można jeździć no i auta z takim silnikiem do takiej jazdy się nie kupuje chociaż potrafi spokojnie tą granice przekroczyć.
~xn
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Na postoju silnika niemal nie slychac. Drazniacy robi sie gdzies powyzej 140km/h. Zawieszenie daje znac o swojej pracy, ale jesli wszystko jest sprawne - nie ma denerwujacych stukow, wiec podrozuje sie dosc wygodnie.
~wojtex
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
tu silnik a raczej obroty decydują-jedziesz spokojnie-cicho,rajdujesz-głośno.Silnik to wolno obrotowa benzyna ale ma pazurki-radio na pokładzie jednak sie przyda :-)
~Strus9@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jeżeli masz tylko sprawny tłumik to nawet nie wiesz że auto pracuje. Polecam sportowy tłumik bosala Może nie wygląda efektownie ale ładnie brzmi i nie jest głośny
~IS.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Powinien być cichszy zwłaszcza jak przekracza się 130 km/h. Długa jazda jest przez to bardziej męcząca, niestety!!!
~megakrzys
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
podczas jazdy to tylko slychac szum opon , chyba ze ktos szybciej jedzie ponad 120 km/h
Renault Megane I Hatchback