Ocena kierowcy - Renault Megane I Hatchback

Renault Megane I Hatchback 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Inne : wygląd
Silnik : rozpadł się po 120 tysiącach
Przeniesienie napędu : skrzynia w naprawie co 2 miechy
Układ hamulcowy : klocki wycierają się szybciej niż w innych autach
Urzekła mnie linia nadwozia. przyjemne autko z wyglądu i cena nie była wygórowana. dopiero jak zaczęły się naprawy stwierdziłem, że gorzej trafić nie mogłem. przez 20 tysięcy kilometrów nie było problemu aż wskoczyło na licznik 120 i wtedy zaczęło się sypać wszystko ale tan silnik to taka przykra niespodzianka,że o mało co się nie popłakałem. hondę sprzedałem z przebiegiem 250 tysięcy i gość chwali ją sobie do dziś. renaulta nie da się chwalić sypie się wszystko a najgorsze,że to co najważniejsze:silnik, skrzynia i ogrzewanie. NIE KUPIĘ WIĘCEJ TEGO ZŁOMU! NAWET KURWA ZA DARMO NIE CHCĘ RENAULTA! A jeszcze dodam,że tył rdzewieje jak w polonezie.
Silnik ładnie przyspiesza potrzebuje niewiele gazu żeby się sprawnie poruszać póki co ok. tylko,że to jest drugi silnik! w pierwszym przy przebiegu 120 tysięcy pękł blok silnika! to było straszne! jak w aucie może zepsuć się silnik przy przebiegu 120 tysięcy? najgorszy kurwa silnik świata.
szarpie, biegi czasem nie wchodzą 5 przy wrzucaniu zgrzyta.
honda to sie drogi jak przyklejona prowadziła a ten złom to nawet na suchej drodze potrafi w poślizg wpaść. ja rozumiem,że w aucie na przód występuje podsterowność ale żeby mi na suchej drodze tył wyrzuciło na przeciwny pas to już skandal.
widoczność jak w każdym hatchbacku. 4+
wygodnie się siedzi do wszystkiego się sięga pod tym względem spoko
nie otwiera się okno pasażera i środkowe kratki nie puszczają powietrza co jest dziwne gdyż są powiązane z dmuchawą szyby a ta działa bez problemu. ogrzewanie tylnej szyby to zabawa w codzienne łączenie tych miedzianych \"sznurków\" które grzeją, normalnie w zimę pękają ja zapałki.
ok, jak na kompakt spoko
szumi, warczy i zgrzyta czasem człowiek modli się żeby coś się nie zepsuło na drodze. skandal!
z nowym silnikiem wyjętym z rozbitka nieźle. ale naprawy to skandal. wymiana silnika i silnik 1300, naprawa skrzyni biegów 600, silniczek wycieraczki z montażem 280, piasty tył po 130, korba do szyby z tyłu 80, pasek rozrządu 300, lwy reflektor 420, pompa wody z wymianą 380.
był tani ale za to co w niego włożyłem nota -2
plastiki skrzypią, lusterka się trzęsą, ogrzewanie tylnej szyby to skandal.
silnik, skrzynia ,koła ,ale zaskoczyło mnie to,że z zawieszeniem nie ma problemów.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
9,7