Oceny Renault Megane I Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW 1996-2000

Renault Megane I Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW 1996-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane I Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW 1996-2000

~Mielczar
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Auto jak na te lata prezentuje się bardzo ładnie, karoseria trzyma się bardzo dobrze, ani śladu rdzy. W środku dużo miejsca, przyjemnie, nie słychać trzeszczenia plastików. Trochę hałasuje przy szybszej jeździe ale cóż - taki urok wolnossącego diesla. Z usterkami i naprawami jest bardzo dobrze, niema tego aż tak wiele a ceny są przyzwoite. Ogólnie - autko jak na swoje lata sprawuje się bardzo dobrze :)
~Szybki
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego autka. W mojej rodzinie było już wiele renaultów i z czystym sumieniem moge polecić innym te samochody. Należy tylko kupić je z pewnego źródła i o nie po prostu dbać. Moja wersja sprowadzona została w 2009 roku z Francji. Meganka ma swoje wady, jest powolna i może nienajlepiej wykonana ale za to bardzo oszczędna, bezpieczna, przestronna i bogato wyposażona :)
~karolb99@op.pl
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Myślę że ogólnie samochód całkiem dobry na swój rok, a wiadomo nie ma samochodu bez wad jak każde auto ma swoje jakieś tam usterki. W tym aucie nie ma poważniejszych usterek które zniechęcałyby do kupna tego autka.
3,5
~papa2
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
sprzedałem 2 lutnie seicento i kupiłem renie, ciężko powiedzieć czy z perspektywy czasu bym tak samo postapił, musiałem mieć większe i pod tym względem się sprawdziło, może inny model (nie sprowadzany) by się sprawdził
3,2
~irka
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
spodziewałam się czegoś lepszego po tym modelu, zewnątrz jest naprawdę super, mechanika zależy kto jak jeździ. To nie jest moje pierwsze renault ale chyba najgorsze jakim jeździłam. Jednak następne też kupie tej marki tylko pewnie młodsze.
~znajoma33@wp.pl
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Bardzo dobre auto za rozsądne pieniądze. Jeśli jest serwisowane po za Renault, ale u zaufanego mechanika, to koszty też są do przeżycia. Po za standartowymi wymianami oleju, filtrów w zasadzie nic jeszcze przy nim nie było robione.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
7,6
~sebastian
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Wygodne, ładne (nie widzę ładniejszego z tego rocznika w tej klasie) i niezawodne auto do spokojnej jazdy.
3,3
~Jarek
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Samochód dla fanów marki, ja ze względu na usterkowość więcej Renault chyba nie kupię.
~Z. K.
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Auto ma tendencje do zurzucania tyłu nawet przy mniejszej prędkości na łukach drogi przy gorszej przyczepności.
2,7
~opelzafa
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
silnik w moim przypadku miał problemy z odpalaniem nawet w ciepłe w dni a bez grzania świec nie było mowy o uruchmieniu i był dość powolny (Silnik)
Renault Megane I Hatchback