Oceny Renault Megane I Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW 1997-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Megane I Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW 1997-2000

~Slawskip
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
Poza denerwującymi szczegółami, które się psują lub są mało przemyślane, to auto zaskoczyło mnie na prawdę pozytywnie. Generalnie jest ekonomiczne, niezawodne i przy tym jeździ się nim na prawdę przyjemnie.
~Niko
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Za cenę ok. 8-9tys można mieć naprawdę niezawodne i dobrze wyposażony samochód. Oczywiście nie jest to wyścigówka, ale chyba nie po to kupuję się diesla. Średnie spalanie 6-6,5l mówi samo za siebie.
3,5
~arbuz44
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
trzeba pamiętać o wymianie świec żarowych w silniku jak zaczyna w zimie źle odpalać to wymień je na nowe bank pomoże. Po wymianie w moim autku to przy -22st.C palił bez problemu tylko trzeba ja zagrzać ze dwa razy przed uruchomieniem.
3,8
~Przemo
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
Auto godne polecenia za niezbyt wysokie pieniądze można kupić całkiem niezły egzemplarz. Ja akurat sprowadziłem gdyż u nas są bardzo ubogie wersje (ja sprowadziłem "prawie full") Jeden mały minus - przestrzeń...
4,1
~Marcinator
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
Autem jeżdżę 3 lata przejechałem nim 98 tys i fakt czas rośnie, autko jak dla mnie super przy moim stylu jazdy gdy nie raz obroty są na czerwonym polu śmiga dalej.
~Salahadin
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
bardzo ładna linia przy nie wilkim gabarycie a stosunkowo dużą przestrzenią wewnątrz

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Przemek
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
Auto w tej kategorii finansowej - bardzo dobre! Polecam wszystkim.
3,1
~mks_77
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
AWARYJNE strasznie, elektryka masakra, części bez zamienników po 1300 zł :/ a jak spadnie śnieg lepiej iść pieszo. ;) OGÓLNIE bardzo nie polecam
~majki25
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
Uwazam ze auto jest dobrze skrojone. nie sprawia zbyt wielu pskusow i nie wykreca numerow... uwazam ze to dobry zakup... sam jestem zaskoczony :D
~gorylpl1@o2.pl
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
jestem zadowolony jak na razie z tego samochodu a już jeździłem nie jednym i mam porównanie
Renault Megane I Hatchback