Lista ocen Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wike
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
auto ma 6 lat i nic nie dzieje się nadzwyczajnego - mam je od początku. Wymiana tłumika po 5 latach to raczej norma, kilka żarówek i tyle. Po 100 kkm wymiana łożyska przód. trochę szybko leciały klocki hamulcowe oryginalne (20 -30 kkm) ale po założeniu zamienników 30 tys i jest OK
~the_stig
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
oj, ksiazke mozna by napisac... tu caly czas cos nie dziala... jak nie podswietlenie deski, to wypadajace przelaczniki... duzo by wymieniac
~Walgrad
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Hmm lampka od poduchy, znikające podświetlenie deski, brak klaksonu, skrzypionce wycieraczki. Taaaak to auto miało swoje wady
~Nidful
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Drobiazgi typu przycisk opuszczania szyb, rozrusznik orginalny jest niefajny lepiej zamiennik kupić
~Nidful
~tomek179a
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wszystko się psuje ABS, poduszki powietrzne, rozrusznik, el. szyby, centralny zamek itd.
~Sroqraf
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
drażni mnie tylko świerszcz w drzwiach pasażera. Nie mam pojęcia jak wyeliminować to popiskiwanie.
~Rafał
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
co chwilę coś świergocze, trzeszczy, ale to drobiazgi, które daje się usunąć w domowym zaciszu.
~Piotrek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Prócz własnych wynalazków, rzeczy fabrycznych nie poprawiałem/naprawiałem do tej pory.

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sroqraf
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wymieniam tylko żarówki - światła mijania, stop tył, podświetlenie komputera...
Renault Megane I Kombi