Ocena kierowcy - Renault Megane I Sedan

bartosz@op.home.pl, 23 lat temu
Rok produkcji 1996
Renault Megane I Sedan 1.4 75KM 55kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Ogólnie dobre autko lecz rocznik 1996 zaczął chorowac na tzw chorobę wieku dziecięcego. Nie polceam kupna tegoz silnikiem 1,4 79 KM (ale tych juz chyba nie produkują, no chyba ze uzywane) Makmanety podsatwowe to kata;izator oraz ta usczelka po glaowca niesczesna z pod której cieknie chyba w wszytkich straych Megankach - duzy MINUS. Odardzam wymainę katalizatora na nieorginalny (tez za około 700 PPLN) wiem bi sie naciałem i przez niego niedłogo do wymiany będzie szykował się kolektorek a być moze i półośka. Lepiej kupić jakiś z demobilu (czyli rozwalonej Meganki). Autko całkie fajne. Tylko raz stanąłem na drodze i nic. (Kluczyk zgubił kod) w ASO wymienili CLIPA w ramch OTSu. Proszę o kontakt w celu wymiany doświadczeń.
mało dynamiczny
czasami fiksuje; nie wchodzi jedynka
bardzo dobry
tez bardzo dobra czasani paruje przednia szyba ale włączam dmuchawe i po kłopocie
OKi
bardzo duża, duzo miejsca na naogi, także z tyłu
No przez 3 lata był cichy ale jak się juz trochę w silinku pogrzebało to zrobił się głośny
srednia najmniej spalił mi 6,9 . Poza tym troszke piniążków już muisałem włożyć
Oj Oj Oj tych małych to na razie niewiele
Ale są i duze: Usczelka pod głwica, modół zapłonowy z cewką, Clip w kluczyku (musialem wzywac Assistance), zimeringi wszytkie mizliwe, pasek rozrządu, tłumiki oba, i najgoszy chory kataliztaor ktory zaczal sie rzzsypywac juz po dwóch latach
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Sedan 1.4 75KM 55kW
8,4