Ocena kierowcy - Renault Megane I Sedan

kamilloff, 11 lat temu
Silnik 1.6 e 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Renault Megane I Sedan 1.6 e 90KM 66kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Inne: Automatyczna skrzynia biegów! poezja i majstersztyk!
Nie byłem przekonany w 100% do tego zakupu, jednak już pierwsze dni sprawiły, że zakochałem się bez reszty w tym aucie.
Silnik jak silnik, dość zrywny, w porównaniu do poprzedniego auta (Seicento) dużo cichszy. Szybko zbiera się spod świateł nie koniecznie dociskając gaz na starcie.
Automat! to jest to! genialnie sprawdza się w korkach! świetnie steruje sobie biegami. No cud miód! Polecam każdemu wytestować automatyczną skrzynię bo na prawdę jest ogromna różnica (pozytywna) względem manuala!
Dobrze się prowadzi. Wspomaganie jest ogólno zauważalne i nie ma za bardzo do czego się doczepić.
Tutaj parę słów wyjaśnienia. Mimo, że Sedan jest dość długi to regulacja fotela kierowcy to majstersztyk! Jest tutaj 6 stopni regulacji wysokości fotela więc wzrost nie ma tutaj żadnego znaczenia. Każdy ustawi sobie tak aby widzieć dokładnie wszystko dookoła.
W chwili obecnej nie mogę nic na ten temat powiedzieć, tutaj potrzeba czasu.
Brak klimy w zaczynające się upalne dni jest tutaj zauważalny.
Kierowca ma powiedziałbym "wystarczającą" ilość miejsca. Natomiast pasażerowie szczególnie z tyłu to czysta poezja. Wysokie, mega wygodne fotele sprawiają, że w nawet w dalekiej podróży będziesz czuć się dobrze. Pasażer z przodu ma dodatkową opcję regulacji fotela na wysokości lędźwi co się świetnie sprawdza.
Wiadomo, zawsze mogłoby być lepiej. Generalnie ciut głośno.
Nie jest to auto typowo ekonomiczne. Silnik 1,6 i 90 koni a do tego automat. Auto dla ludzi lubiących wygodę a nie oszczędność.
Dość tani a do tego mocny ( silnik 90koni). Polecam!
Duże wyraźne zegary. Bardzo dobrze lusterka boczne i świetna ich regulacja. Dużo miejsca w środku, ogromny bagażnik i dużo schowków.
Obecnie nie zanotowałem.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 e 90KM 66kW [l/100km]