Lista ocen Renault Megane II Hatchback (214) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piskorz100@wp.pl
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Mam hatchbacka i pakuje sie do niego z 4 osobowa rodzina i bagazami bez problemu. - Dodam ze wczesniej mialem Lanosa i tam mialem problem.
~Lukasz G.
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Z przodu rewelacja, z tyłu jeśli za kierwonicą siedzi gość o wzroscie ponad 190 cm miejsca jest dużo dla ludzi max 180 cm wzorstu. To chyba niezle, prawda:)
~Marcin Szuliński, Gdynia.
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
z przodu jest duzo miejsca łatwo sie wsiada z tyłu jak na 3 dzwi tez jest sporo miejsca gorzej z wsiadaniem ale i tak jest nadzwyczaj dobrze
~pirek@o2.p , pirek
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
malo, malo i jeszcze raz malo. najlepiej ma pasazer z przodu. kierowca > 190 cm ledwo co sie miesci, ja (200 cm) przy hamowaniu haczylem o kierownice.
~hippo
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
z przodu 5, z tyłu 3, ale tak jest w każdym aucie o długości 420 - 430 cm; kto chce wozić grubą tesciową z tyłu - no cóż, albo Oktawia albo grubszy wydatek
~Damian
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Auto nadaje sie na wyjazdy na wakacje ale tylko jak ma sie jedno dziecko z wieksza rodzina zdecydowalbym sie na kombi
~K
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
W wersji 3d dużo miejsca z przodu, wsiadanie do tyłu upierdliwe z przyczyn oczywistych. Ale miejsca nie brakuje.
~www.wyprane.pl
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Jak na hatchback Super! Ja jako kierowca mam dużo miejsca i i pasażerowie za mną siedzą wygodnie i mają wystarczająco miejsca.
~Bukmacher
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
tu raczej rewelacji niema, ale dla pary autko wystarczające, chyba że są przewidziane dzieciaki, bądz teściowa wtedy nie polecam:P
~MaJoReK
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
szeroki samochod przy wzroscie 191cm za mna druga rosla osoba nie usiadzie ale kobieta czy dziecko jak najbardziej.
Renault Megane II Hatchback