Lista ocen Renault Megane II Hatchback (214) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~meggi44@wp.pl
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Z przodu dla kierowcy i pasażera o średnim wzroście do ok 180 cm jest wystarczająca ilość miejsca.Fotele dość wygodne z szerokim zakresem regulacji i regulacją podparcia lędźwiowegoZ tyłu natomiast przy hatchback zbyt mało ale coś za coś takie to jest auto -nie jest to limuzyna a auto bardziej uniwersalne typu compact.Z tyłu miejca wystarcza dla 2 dzieci w wieku szkolnym.Dorosli też moga podróżować ale bedą mieli mocno wciśnięte nogi do...
~Dawid
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Biorąc pod uwagę wielkość auta, to nie ma źle. Jako facet 1,8m mogę za sobą komfortowo usiąść. Czasami jednak czuję się lekko klaustrofobicznie. Linia dachu sprawia że nie opieram się głową o podsufitkę, ani z przodu, ani z tyłu. Bagażnik ma dość wysoki próg załadunku i jest trochę średnio pakowny, natomiast zawsze można złożyć kanapę. W skrócie - jeżeli masz dwójkę dzieci i chcesz jechać na dłuższe wakacje to bez trumny na dachu się nie...
~Grubinho
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Jeżeli chodzi o przestrzeń dla pasażera to jej nie brakuje, tym bardziej, że należę do tych grubych. Samochód jest przestronny, a za pomocą regulacji fotela i kierownicy można znaleźć swoją wygodną pozycję za kierownicą, bez względu na wzrost i szerokość. Z tyłu jest nieco gorzej, ale pamiętajmy, że to kompakt, a nie rodzinny van, suv czy chociażby kombi. Pasażerów z tyłu można wozić na średnie dystanse bez odczucia dyskomfortu. Podróż...
~Michał S.
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Preferuję trzymanie oburącz kierownicy, z bardziej pionowym ustawieniem oparcia i nieco bliżej przysuniętym fotelem - brakuje nieco miejsca na prawą nogę, a ktoś z większymi butami może haczyć jednocześnie gaz i hamulec. Generalnie często podróżuję w długie trasy przelotowe z czwórką pasażerów i bagażem - zawsze udało się zapakować, nikt nie był przez nic gnieciony.
~motolukasz
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Nie mam nic do zarzucenia - no, może średnio wygodny fotel kierowcy. Miejsca jest pod dostatkiem dla 4 osób. Dodatkowo ilość schowków przewyższa nową lagunę a do tego wszystkie są bardzo pojemne. Bagażnik wystarczy na wakacyjny wypad ale na większe przedmioty trzba wziąć przyczepkę. Świetny podłokietnik na przednim i tylnym fotelu i dużo miejca nad głową.
~yoshki
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Jezdze glownie sam wiec nie moge jakos super obiektywnie tutaj powiedziec, ale jeszcze nikt nie narzekal...a wg mnie jedzie sie wygodniej niz w najnowszej lagunie, gdzie sie nisko siedzi a siedziska krotkie i po 200km tylek boli...tutaj moge jechac 500-600km non stop a zdarzalo sie ze jechalem 1100km z 2 przystankami i z auta wychodzilem jak nowy :)
~genimi@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
auto uzytkuje sam,ewentualnie max 2 osoby. dla nas 3-drzwiowka jest ok, dla pasazerow z tylu niewiele miejsca na nogi przy odsunietych na maxa przednich fotelach. Bagaznik super, bardzo funkcjonalna dzielona tylna kanapa, mozliwosc wozenia naprawde dlugich przedmiotow i gabarytowo duzych.Przewiozlem nim kabine prysznicowa, pralke, lodowk, kuchnie:)
~iwan666
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
O ile w pierwszym rzędzie siedzeń jest dobrze o tyle na tylnej kanapie już nie. Jestem osobą średnio wysoką (180 cm) za mną przemieszczać się może w znośnych warunkach tylko dziecko. Bym ja mógł się w takich warunkach przemieszczać na tylnej kanapie, z przodu muszą siedzieć osoby o wzroście nie przekraczającym 170 cm.
~renault_megane
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Miejsca bardzo dużo, na nogi, na głowę, kolumna w dwóch płaszczyznach. Test dwumetrowca na pewno zaliczony:) Trochę szerokie słupki A ale wiadomo 5 gwiazdek nie wzięło się z niczego. Z tyłu miejsca dla dwóch dorosłych osób nie zabraknie. Mam 173 cm wzrostu więc tym bardziej pasażer za mną ma odpowiednią ilość miejsca.
~Radosław fan motoryzacjny
Hatchback 2.0 i 16V T 165KM 121kW
Auto nadaje się do dalekich podróży. Z przodu jadzie się bardzo wygodnie. fotele dobrze trzymają na boki i są dość komfortowe. Z tyłu nawet wysokie osoby takie jak ja 190cm wzrostu znajdą tam dla siebie miejsce. Nawet długie trasy niemęczą, kanapa jest w sam raz. Bagażnik również wywiązuje się ze swojej roli bardzo dobrze.
Renault Megane II Hatchback