Lista ocen Renault Megane II Hatchback (257) - Całokształt

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MG
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Mimo kilku drobnych niedociągnięć mogę autko polecić. Nie byłem przekonany do niego w momencie zakupu, ale szybko zmieniłem zdanie. Jest miłe i sympatyczne. KUPUJCIE! aha-jeszcze jeden minus: podczas deszczu, lub zaraz po nim, po otwarciu klapy bagażnika leci z niej woda prosto na głowę i plecy - trzeba niestety chwile odczekać...
~Dario_M
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Polecam ten model, ale po konsultacji z kimś kto już go używa. Można wówczas przygotować się wyprzedzająco na wszystkie "niespodzianki". Serwisy Renault (w Warszawie) są do bani. Podejście wg procedur nie pozwala na "wymyślenie" i szybką lokalizację usterki i co jest najgorsze wydłuża czs diagnozy (160 pln - jedna roboczo-godzina!!)
~mariusz
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Kto moze mi pomoc?Skusilem sie na ten model i tragedia.Auto przy zapalaniu klekocze jak woz drabiniasty i gasnie.Trzy razy wozilem do serwisu i nic nie moga zdiagnozowac, bo u nich zapala za kazdym razem.Wstyd ruszac z parkingu,auto 4 lata a pracuje jakby mialo 100.Moze ktos mial podobną awarie?Co dzień nie wiem czy wyjade do pracy.
~gonzo
~sebek
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Jest to świetny samochód za przyzwoitą cenę, czytałem setki opini o reńkach i miałem początkowo obawy bo zawieszenie i elektryka niby się sypią, pierwszą meganką 2000r zrobiłem 165tys i oprócz całego układu hamulcowego, rozrządu, przednich gałek i czujnika zapłonu komletnie nic, wydech oryginalny bez najmnieszych śladów rozsypki.
~don
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
No nie wiem - nie chcę denerwować tych, którym się psują meganki, ale tu przez półtora roku nic... Stary typ koła zmiennych faz rozrządu i stary typ cewek, a mimo to wszystko działa... Samochód z rynku niemieckiego 2006 ale faza I przed liftem. Po Polsce zrobił 10.000 km w 5 miesięcy i nic. Może po prostu dobry egzemplarz?
~Adam Musioł
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Posiadaczem tego samochodu stałem się po kradzieży rocznej Meganki I-wszej generacji. Poprzedni samochód lubiłem, obecnym jestem po prostu zachwycony - nowoczesna konstrukcja, mnóstwo schowków, mnóstwo użytecznych gadżetów (czujniki deszczu i zmroku, fotochromatyczne lusterko wsteczne), hamulce tarczowe na wszystkie koła.
~jaremo
Hatchback 1.5 dCi 100KM 74kW
Francuzik się sprawił! Samochód ekonomiczny i bardzo bardzo oszczędny. Wszystkim tym których zaskakuje elektronika lub mają problem ze swoją megane polecam forum „renault megane”, sam wiele razy korzystałem i dlatego zaoszczędziłem sporo grosza, zanim popędziłem z błahostką do ASO.
~Marek
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Na moją ocenę wpłynęły: - sprężyny przednich pasów nie zwijają ich do końca - przerazliwie piszczą hamulce - szwankuje zamek bagażnika - bardzo utrudniony dostęp do żarówek przednich reflektorów - tylnia wycieraczka bardzo porysowała tylnią szybę( słaba jakość szyby, lub za duży docisk wycieraczki)
~Maciej
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Uwzględniając cenę i to co za to otrzymałem z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że auto jest świetne, nie jest idealne ,tył nadwozia nie wszystkim się podoba ,ale jest ono znacznie lepsze auto niż opinia o nim -przynajmniej 1,6 benzyna po liftingu (od 2006r)
Renault Megane II Hatchback