Lista ocen Renault Megane II Hatchback (257) - Całokształt

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbi, Poznań
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Jak dla mnie udane autko. Wygodne, w miarę (jak na polskie drogi) szybkie, bezpieczne (5 gwiazdek) i dobrze wyposażone. Dobrze się w nim czuję i to dla mnie najważniejsze. Wersja 3d moim zdaniem fajniejsza od pięciodrzwiowej no i oryginalniejsza.
~shrek&fiona
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Auto poza wspomnianymi usterkami sprawuje się dobrze.Silnik to najmocniejszy jego atut,więc może wytrzyma trochę czasu... wrażliwy na gorszej jakości paliwo, należy o tym pamiętać.Żonie się podoba i jeździ jej się świetnie, ale Audi nie dorasta do pięt.
~alwesz
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Autko kakie sobie ale nigdy więcej RENAULT !!!!! Odradzam kategorycznie. Jest to mój 6 samochód i jest zdecydowanie najgorszy pod względem kosztów napraw, usterek, oraz obsłógi w serwisie Renault. Powinni brać przykład np. z HYUNDAIA !!!
~Przemek Gadomski
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Samochód o pewnym zawieszeniu, dośc dynamicznym silniku, lecz z żałosnymi i denerwującymi chorobami wieku dziecięcego. Nie mogę powiedzieć, ze to był zły zakup, ale następnym razem wybiorę inną markę. Moze z checi spróbowania samochodów konukrencji.
~Edzik
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
BYŁOBY DOSKONALE GDYGY SERWISANCI MNIELI LEPSZEJ JAKOŚĆI OLE W GŁOWIE !!!!! MYŚLĘ ZE JEST TO BRAK SZKOLEŃ SERWISANTÓW I NIEUMIEJĘTNOŚĆ ZACHĘCANIA -BRAK MOTYWACJIDLA PRACOWNIKÓW -opinia ta dotyczy mojego serwisu którego namiarów narazie nie podam !
~Marian, mczapski@polish-airports.com
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Jak na swoją klasę może być. Widoczność przy manewrowaniu okropna. Nie widać tyłu przy cofaniu, nie widać przodu przy dojeżdżaniu do ściany. Dość duży promień skrętu. Przy parkowaniu w mieście trzeba się nagimnastykować jak Polonezem (prawie).
~mackowski@konin.lm.pl
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
jak na auto za prawie 50 000 zł, można wymagać więcej, kiepskie materiały wykończenowe, dużo plastiku to będzie trzeszczeć, sprawny i napewno bezpieczny samochód dla kobiety, moja żona jest nim zachwycona, cóż kobiety patrzą na swiat inaczej.
~Marek T
Hatchback 2.0 i 16V T 165KM 121kW
AUTO WARTE SWOJEJ CENY KUPIŁEM OD CENY RYNKOWEJ O 4TYŚ DROŻSZE ALE W ORYGINALE I W STANIE IDEALNYM SAM OSOBIŚCIE ZAŁOŻYŁEM GAZ NAJLEPSZY JEST BRC LUB STAG JA MAM BRC I NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW ZA 23ZŁ W TRASIE 100KMH PRZY DUŻEJ MOCY
~Piotrek3421
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Witam ! Posiadam megane rok 2005 1.5 dci 106 KM od 2 lat i nie maiałem żadnej awari ! Z pełnym przekoaniem mogę polecić każdemu! Moje zdanie jest takie '' zależy jak trafisz " i to również chodzi o inne marki.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Hatchback
5,2
8,8
10,6
~renault_megane
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Całokształt określam na bardzo dobrze. Auto jest bardzo trwałe, komfortowe, francuskie to najlepsze samochody, wiem bo już mam trzecie, nie chcę innego. Może skuszę się na coś od PSA, chodź diament na masce mnie nie zdradził.
Renault Megane II Hatchback