Oceny Renault Megane II Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW 2002-2008

Najnowsze oceny Renault Megane II Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW 2002-2008

2,9
~Os
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Meganka kusi relatywnie niską ceną oraz stosunkowo dobrym wyposażeniem. Co z tego, skoro po czternastu, piętnastu latach eksploatacji połowa wyposażenia będzie działała źle lub wcale. Bardzo przystępne ceny Megane II nie biorą się znikąd. Auto jest kapryśne oraz (wg mnie) licho poskładane, co skutkuje dużą awaryjnością. Ilość średnio poważnych usterek przytłacza i potrafi wywalić z butów niejednego użytkownika. Mój egzemplarz był nieźle...
~Megane II 2.0 16v
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Auto bardzo wygodne, myślę że w porównaniu z konkurentami z segmentu i podobnych roczników ma przewagę. Super wygodne fotele, dobre materiały w środku. Trochę tłucze zawieszenie (mimo kilku kontroli gdzie wszystko wyszło ok - po prostu tak ma). Ja mam wersję Luxe Privilege więc może materiały są ciut lepsze ale na prawdę bardzo przyjemne auto w codziennym użytkowaniu.
2,5
~Tom
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
ciezko to opisac, samochod tandetnie wykonany, plastiki piszcza jak w 30 letnim mercedesie, wentylator na 2 biegu tez piszczy na 3 tez juz zaczyna, samootwierajaca sie szyba pasazera, lewy pobor pradu przez alarm albo pompke paliwowa (na zmiane) co powodowalo wyladowywanie akumulatora. Przez 6 mcy włożyłem w niego około 4 tys zł i nadal nie byłem pewien czy dojadę do marketu na zakupy i spowrotem.
~wojciech.1977@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Silnik i wyposażenie super. Ale kaprysy mogą wyprowadzić człowieka z równowagi. O ten samochód trzeba naprawdę dbać. Bo za jakiś czas może okazać się, że żaden element wyposażenia nie działa. I kto to później od Was kupi?
~darek_winiarski@op.pl
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
To jest móje drugie megane. Wcześniej też przez 2 lata miałem Megane 2 , które też się psuło.Myślałem, że wypasiona wersia Megane CC za 130 tyś. będzie bardziej dopracowana, ale niestety sięmyliłem.Kolejny raz nie kupię Renault.
~Marek5
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Przez 5 lat użytkowania nie mam na co narzekać. Jeździ, skręca I hamuje. Przestrzeni w środku jest sporo. Do diagnozy problemów polecam pyclip lub interfejs Renault.
~2,0 134km
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Auto fajnie sie prowadzi, daje frajde z jazdy a przy tym jest też moc, której brakuje niektórym autom.
~Yooman
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Dobre auto. Zalecam jednak ostrożność przy zakładaniu LPG. Albo bardzo dobry sprzęt albo lepiej wogóle.
~Killer
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Kocham ten samochód ;) a miałem wiele samochód lecz miłość jest jedna ;) Czarna Meganka z GPS :)
~luki5@gazeta.pl
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Przyjemność z jazdy psuję trochę wwzrost spalania po wciśnięciu gazu, poza tym bomba
Renault Megane II Hatchback