Oceny Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW 2004-2008

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW 2004-2008

~Piotrek3421
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Witam ! Posiadam megane rok 2005 1.5 dci 106 KM od 2 lat i nie maiałem żadnej awari ! Z pełnym przekoaniem mogę polecić każdemu! Moje zdanie jest takie '' zależy jak trafisz " i to również chodzi o inne marki.
~Radek
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Fajne auto, ,miałem wiele samochod min te wymienione powyżej ale megane bije je wszystkie. Przy zakupie z drugiej reki wystrzegałbym się modeli sprowadzanych z wątpliwym przebiegiem, nie wiadomo jak serwisowane. Polecam auta jak najnowsze, moj model z 2008r jest pozbawiony definitywnie wszelkich usterek starszych egzemplarzy, jest to wersja finalna, najbardziej dopracowana.
~genimi@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Auto o nietuzunkowym ksztalcie, mimo juz 5 lat na rynku, linia nadwozia dalej mnie zachwyca:) silnik bardzo przyjemnie pracuje, ma niewielki apetyt na spalanie i jedoczesnie potrafi z siebie wykrzesac sporo mocy:) swietna ergonomia (dla kierowcy) uwielbiam prowadzic to auto:)
3,3
~Bartas
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Prowadzenie samochodu i spalanie Świetne. Usterkowość masakra i dlatego dyskwalifikuje ten model.
~jkiler@o2.pl
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Autko super się prowadzi kultura jazdy i wolne ręce dzięki karcie startowej.Polecam.
~CB-COUGAR
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
i tu powinna być opcja między dobrze a doskonale czyli..BARDZO DOBRZE
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
5,3
~jurgen
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
bardzo przyjemny samochód, wygodny, o wciąż ładnej stylistyce, mimo ze nie najnowszej.
~stefan_wi@op.pl
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
fatalne mocowanie pasów z przodu,brak uchwytu klapy bagaznika przy zamykaniu.Słyszę ciągłe narzekanie na niezbyt uczciwy serwis-jeszcze nie korzystałem
4,1
~matszw@o2.pl
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
oprócz problemów z układem wtrysku wszystko wporządku :] W razie jakich kolwiek pytań prosze pisać na e-mail:)
~niko
Renault Megane II Hatchback