Oceny Renault Megane II Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW 2003-2008

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane II Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW 2003-2008

~Andrzej Górniak
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
Bardzo fajne autko nie psuje sie jak krążą plotki fajny na dugie trasy a te schowki w podłodze koło kierowcy rewelacja akurad na butelke wódki i kieliszki nigdy mnie nie zawiodło w trasie średnie spalanie 7.2 i mniej przy kombi bo takiego mam to jest moja druga renualt miałem Kango też rewelacja autko ale megane jest po prostu świetna jestem 3 własicicielem miałem różne modele renualt jest bardzo dobry to jest moje zdanie
~Waldi
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
Auto jak za takie pieniądze jest naprawdę dobre. Duży komfort jazy, dużo miejsca. Może trochę zbyt słaby silnik do swojej masy. Jedna usterka - falujące obroty została wyeliminowana czyszczeniem przepustnicy, elektryka bez zarzutu.
~Tadeusz
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
Mimo krążących beznadziejnych opinii uważam to auto za doskonałe Autentyczny przebieg do kompletu wyposażenia brakuje skóry klimy i ASR (trakcji ruchu). Poza tym wszystko działa i jest robione na czas zgodnie z książka pojazdu i nie koniecznie w aso ale w dobrym zakładzie mechanicznym. PS> Pierwsza rejestracja 2004 r
2,4
~Marcin Kamiński
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
W firmie, w której pracuje zakupiono 4 identyczne modele. Wszyscy użytkownicy mają podobne do wyżej opisanej opinie. We wszystkich występują podobne defekty. W mojej opini samochód jest mocno przechwalony, koledzy którzy jeżdzą 306 SW są naprawdę szczęśliwi, że Grand Toury ich ominęły... Jako użytkownik zdecydowanie odradzam ewentualnym przyszłym właścicielom (i cieszę się, że prywatnie jeżdżę czymś innym)
4,1
~Silesia Wrocław
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Bardzo pojemne, przestronne wnętrze i bagażnik. Cichy i dosyć oszczędny. Na co dzień brakuje jedynie 6 biegu dlatego niezbyt nadaje się na autostrady.
~pablo555
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
Ocenę wystawiam z kredytem zaufania. Jak na razie jest git.
3,2
~tadek12@op.pl
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
A poprzedni model za tą cenę spisywał się naprawdę doskonale.
3,2
~pawlutek
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
gdyby byl mocniejszy silnik to bylo by calkiem przyjemne auto
~Drabim
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
W moim przypadku, najpoważniejszą usterką była wymiana kolektora wydechowego, który kupiłem oryginalny za 300 zł także tutaj bardzo na plus. (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,6
~ik
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
dużo pali w mieście zimą nawet do 11,5L na trasie przy ekonomicznej jeździe bardzo ekonomiczna 6,9L (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Renault Megane II Kombi