Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2008 (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qbeens
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Jakość materiałów i wykonania są The best tylko lakier schodzi z rękojeści przy drzwiach ale można je tanio i szybko wymienić. Cenna modelu zaczyna się od 47.900 ale tam nie znajdziemy takich bajerów ale jest równie do polecenia ta sama jakość bezpieczeństwo itd (taki model również miałem) w tej chwili mój model kosztował 85.900zł za tą cenna mamy na wypas wyposażony samochód. Polecam każdą wersje (Alize, Buisnes line, Authentique, Expression,...
~ziomek8888@op.pl
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Za cene 60 tys zl moge miec naprawde cudowne auto. jedynym plusem jest tu to ze kupilem go nowe z salonu a nie od kogos. bo wiadomo jak sie od kogos kupuje to nie wiadomo co z tym autem moze byc. Ale naprawde cena jest za wysoka:) I + jest tu też piękny i atrakcyjny wygląd. Ale nie kupujcie tego auta, naprawde szkoda nerwów potem, awaryjność bardzo przeraża.
~Krzysztof G.
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Jak na tak duże auto to powinno być trwalsze. Do 180 tyś prawie nie było problemów, po 200 tys. auto ciągle coś trapi - trochę mała trwałość, bo tak naprawdę co to jest 200tys? Padł także sterownika alarmu - wymiana 1000 PLN więc po prostu został odłączony. Liczyłem na więcej - zwłaszcza, że auto było kupione nowe i serwisowane w ASO.
~arka3
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Nie mam nic za darmo. Za tą kwotę co kupiłem Meggi mam komfortowy samochód z bardzo dobrym wyposażeniem i dynamicznym silnikiem. Na dodatek bezpieczny i nowoczesny. Z te pieniądze mógłbym kupić Astrę lub Corollę ale były by to samochody z poprzedniej epoki....
~wimi
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Nie był to tani samochód, posiadam wersję stosunkowo bogatą: 8 poduszek powietrznych, CD/MP3, automatyczna klimatyzacja, elektryczne luserka/szyby we wszystkich drzwiach, rolety okienne w drzwiach tylnych, relingi dachowe, alumfelgi 16´´.
~Nibemben
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Auta na rynku wtórnym Są tanie .Jaka jakość taka cena później.Fiat jest lepiej wykonany.Polecam auta sprowadzone z Beneluxu,lepsza jakość i wykonanie jaki wyposażenie.Ogolnie stosunek ok ale auta słabiutko wykonane
~nepomucen
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Samochód kosztował dokładnie 65tys. złotych i po 4,5 roku uważam, że nie jest w pełni wart swojej ceny. Nie mówiąc już o dramatycznej utracie wartości( w chwili obecnej wartość rynkowa tego samochodu to ok. 23-24tys. max )
~Szybki
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Wystarczy znaleźć zadbany egzemplarz z pewnych rąk najlepiej w wyposażeniu Dynamique lub Expression :) najbogatszej radze unikać z uwagi na usterkowe dodatki jak karta hands free itp. ;)
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Zapłaciłem za niego 50000zł (wersja Sport way). Dzisiaj po pięciu latach wart jest 25000zł. W stosunku do dzisiejszych kompaktów brakuje mu w wyposażeniu jedynie ESP i czujników parkowania.
~nzms
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
auto kupione u dilera jako nowe (rocznik 2005 w wakacje 2006) z wyposazeniem godnym s klasy mercedesa za 60tys!!! - nie mam skory i ksenonow, ktorych nie chcialem...
Renault Megane II Kombi