Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2008 (47) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~łodziak
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
zawieszenie słabe jak na nasze warunki, wymaga częstych napraw, chyba że komuś stukanie nie przeszkadza - ja teraz to olałem i jezdze tak z rok, bo naprawy do najtańszych nie należą.
~piciu
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
rewelacja, bardzo dobrze trzyma się drogi, zawieszenie komfortowe a zarazem odpowiednio twarde (nie przchyla się na zakrętach jak to ma miejsce w niższych modelach tej marki)
~Tomasz
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
auto myszkuje, nie pomogły wymiany drążków, tulei i nawet przekładni, może to wina opon, ale precyzji prowadzenia brak, zawieszenie komfortowe
~Szybki
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Samochód bardzo fajnie trzymał się drogi, nie wychylał się na zakrętach, nie był przesadnie nadsterowny - do focusa mu daleko, ale narzekać nie można :)
~Wojtek D
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Hamulce super,natomiast co do ESP to mam mieszane odczucia:przy szybkiej jeżdzie ok,przy ruszaniu z mokrej nawierzchni więcej przeszkadza,jak pomaga
~arka3
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Nic specjalnego, prawdziwie wygodny francuz ze wszelkimi tego konsekwencjami. Na wybojach mało stabilnie, natomiast autostrada to miód na ustach....
~wimi
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Doskonale trzyma się drogi, raczej twarde zawieszenie, jedżdzę na 16´´ kołach 205/55, na zimę zmieniam na 15´´ 195/65
~Lapa77
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
W wersji kombi trochę się przechyla na zakrętach, ale i tak pozwala na szybką jazdę w zakrętach. Stabilizator mc persona wymieniono mi na gwarancji.
~qq
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
super komfortowe zawieszenie; już się przyzwyczaiłem do innej charakterystyki szczególe w zakrętach i bardzo mi się podoba
~de
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Standard; z przodu mcpherson z tyłu belka skrętna *na dziurach wygodne * w zakrętach straszne przechyły *ciche w pracy *dość trwałe
Renault Megane II Kombi