Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW 2003-2008 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andriu
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Zarówno z przodu jak i tyłu bardzo dobrze. Mam pięcioosobową rodzinę. Zwiedziliśmy tym autem kawał Europy i nie ma problemu z przestrzenią. Każdy ma odpowiednią ilość miejsca. Doskonałe auto na długie rodzinne wyprawy. Na trasach np do Brukseli czy do Chorwacji jechaliśmy prawie bez przerwy bez konieczności dłuższych postojów niż te potrzebne do celów fizjologicznych. Wygodne i dobrze wyprofilowane siedzenia, odpowiednia ich regulacja z przodu...
~Desperat z przymrużeniem oka ;)
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Z przodu i z tyłu bardzo dużo przestrzeni dla 4 dorosłych pasażerów .Skoda Oktawia może tylko pomarzyć o takich przestrzeniach i wygodzie dla pasażerów z tyłu . Przy pięciu robi się ciaśniej na bokach ,ale jak tu wymagać więcej od samochodu ,w którym kanapa tylna nie składa się z trzech oddzielnych foteli .
~Robert
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Jak osoba słusznego wzrostu i dość dobrze zbudowana nie mam żadnych problemów. Dużo miejsca z prrzodu. Nikt tez nigdy nie narzekał na miejsce z tyłu i ogromny bagażnik. Regulacja siedzenai kierowcy bardzo dobrze przemyślana i wygodne fotele (nie wiem jak w innych werjsach - ja mam Sport Way)
~Andrzej
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
jestem wysoki, mam prawie 2 metry - miejsca za kierownicą bardzo dużo - przy opuszczonym siedzeniu i podniesionej kierownicy mam ok. 10-15 cm luzu między nogami i kierownicą. Z tyłu siedzą moje dzieci, chlopak ma prawie 180 cm, corka 170 - rewelacyjnie duzo miejsca - tak trzymać.
~maro (marekpop1@op.pl)
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Bardzo przestronie, fotele wygodnebardzo dobre trzymanie boczne na zakretach z tyłu dużo miejsca szeroki podłokietni ze stolikiem spełnia swoją funkcje bardzo dobrze. Bagażnik ogromny bo 520l i mase schowków w całym samochodzie bardzo przydatne.
~Mirek
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
W mojej sytuacji, gdy moja 4-osobowa rodzina nie przekracza wzrostu 175 cm miejsca jest dla wszystkich wystarczająco. Gorzej byłoby dla osób powyżej 180 cm siedzących z tyłu. Ale to nie jest auto z typu największych limuzyn.
~Roch
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Zarówno kierowca jak i wszyscy pasażerowie mają dostateczną ilość miejsca. Na tylnej kanapie w miarę wygodnie siedzą trzy osoby. Te o największych gabarytach mogą mieć troszeczkę ciasno...
~Robert
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Jak na ten segment samochodów rewelacja. O zamykanym schowku przed pasażerem nie zapominając (chyba największy w swojej klasie).
~Marek z Poznania
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
ale ja mam 176 cm wzrostu i wagę ok 67kg,pokonywałem trasy ponad 1 tys. km bez problemów z rękami i kręgosłupem
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
5,6
~Eyck
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Wszystko ok - 4 dorosłych komfortowo może podróżować, dla 5 osoby jednak troszkę niewygodna pozycja na środku
Renault Megane II Kombi