Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW 2003-2008 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Samochód kupiłem w lutym 2005 r., rocznikowo z 2004 r. Cena była promocyjna (63 tys. zł) w porównaniu z katalogową (77 tys. zł) więc cenę oceniam jako dobrą. Nie udało mi się znaleźć w tym czasie nowego samochodu (kombi z klasy compact) z silnikiem diesla i z tym wyposażeniem (confort) w takiej cenie. Na pewno trzeba się targować lub szukać "okazji" bo samochód jest wart uwagi.
~Deinek
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
kupując w listopadzie 2006 dostałem autko z ciężko negocjowanym rabatem za 61.000 cena katalogowa 83.000 do tego dorzucono mi dodatkowy komplet opon na alufelgach (niestety jedna uszkodzona ale dała sie wyważyć). Ogólnie w tej cenie i uboższym wyposażeniu za octawie chcieli 78.000 a za gołego focusa 64.000.
~Jeremi
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Bardzo dobry. A jak patrzę na ceny używanych modeli z mojego rocznika to byc może sam się zdecyduję na zakup używanej meganki tylko ze znacznie mniejszym przebiegiem. Myślę, że zakup tego auta z przebiegiem do 160 - 170 tysięcy kilometrów gwarantuje jeszcze jazdę przez kilka lat bez problemu.
~Andriu
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Za te pieniądze - ok 70 tysięcy w momencie zakupu dostałem dobre i oszczędne auto, z którym zjechałem kawał Polski i Europy i nie miałem problemu z awariami, które zmieniały by podróż w traumatyczne przeżycia. Życzę każdemu takich doznań.
~michał
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Kupiłem go za ponad 70 tys złociszy, wart każdego grosza, żal mi będzie go sprzedawać, ale zawsze pozbywam się samochodu 5 letniego. Prawdopodobnie zostanę wierny Renault i moim następnym samochodem będize albo Megane, albo Scenic, albo Laguna
~Andrzej
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Moja wersja katalogowo kosztowała ok. 78 tys, po negocjacjach i po zniżce dla stałego klienta renault zapłaciłem ok. 64 tys. W tym wyposażeniu ten samochod jest tego wart. Ale pewnie jak mógłbym go kupić 10 tys taniej to bym sie wcale nie obraził
~Eyck
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Auto na rynku wtórnym kosztuje "grosze" w stosunku do konkurencji a ewentualne dodatkowe koszty związane z większa awaryjności nie zmieniają faktu żę jest to dobry interes
~igorz76
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Po 200 tysiącach koszty napraw większe niż wartość samochodu. Czyli opłaca się zezłomować po 10 latach i 200 tysiącach. Samochód niesprzedawalny.
~Desperat z przymrużeniem oka ;)
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Cena używanych samochodów tej marki jest znacznie poniżej wyceny samochodów marek japońskich i niemieckich . Stosunek jakości do ceny wypada całkiem nieźle .
~drwesto
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Kupiłem wersję Alize za 60K PLN z przebiegiem 2,5K jako auto testowe. Cena nowego auta wg Eurotaxu wynosiła 58,000. Więc dużo ze mnie salon nie ściągnął.
Renault Megane II Kombi