Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW 2003-2008 (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
do przodu, na boki bardzo dobra, do tyłu jak to w kombi troche gorzej, ale to kwestia przyzwyczajenia i wyczucia samochodu. Na początek najczęściej córka lub żona wychodzily spojrzeć \"jak mam jeszce daleko\", ale już teraz jestem w stanei dojechac prawie na styk bez żadnych podpowiedzi.
~Jeremi
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Widoczność bardzo dobra, do tyłu lekko ograniczona długością auta, ale jak siedziałem w nowszym modelu megane kombi-to tam jest znacznie większy problem - malutka szyba tylna. Tu jest całkiem dobrze.
~Desperat z przymrużeniem oka ;)
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Tylne słupki i nisko opadająca tylna szyba ograniczają pole widzenia .W mojej wersji brak czujników cofania i kamerki . Bardzo dobre oświetlenie drogi przez reflektory . Minus to \"falujące\" reflektory
~Andriu
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Na wszystkie strony dobrze widać. Długi tył w wersji kombi wcale nie przeszkadza - no może wymaga pewnej wprawy - ale po 6 latach to żaden problem.
~boloh@op.pl
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Z przodu słupki trochę przeszkadzają ale można się przyzwyczaić.Ja zamontowałem czujniki parkowania(mam sedana) bardzo mi się przydają -b.dobra rzecz.
~Roch
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Jak na dosyć duże kombi całkiem dobra, chociaż przydałby się czujnik... Ale w momencie zakupu nie było tego w opcji.
~Eyck
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Mogłoby być lepiej - przednie słupki dosyć masywne ograniczają widoczność na skrzyżowaniach.
~Robert
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Do przodu oraz na boki rewelacja, cofanie trochę gorzej, ale to we wszystkich kombi tak jest.
~m.adam@interia.pl
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Dla mnie super. Przy dobrze ustawionych (nie widać boku samochodu) lusterkach nie ma pola martwego.
~maro (marekpop1@op.pl)
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Duże przednie słupki mogą nie raz zasłonić widok, no i brakuje mi czujników parkowania nieraz by się przydały
Renault Megane II Kombi