Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2008 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gozmarek@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Dzięki dużemu rozstawowi osi (2686mm - jak w klasie średniej) bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu (mam 182 cm i za fotelem kierowcy ustawionym dla mnie i mocno odchylonym mam na tylnej kanapie kilka centymetrów luzu między kolanami a oparciem) i to bez ograniczania przestrzeni bagażnika -510 litrów. Z tyłu niby szeroko ale 2 foteliki i osoba dorosła to już robi się b. ciasno
~Filip
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Miejsca jest ogrom, mam 190cm wzrostu, moja dziewczyna 180, za nami mieszczą się 3 większych rozmiarów osoby bez problemów. Podróz jest bardzo komfortowa, ale wymaga wprawy w ustawieniu fotela.
~Tomek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Dla mnie przy wzroście 180 cm i moich pasażerów wycieczka autkiem z nad morza w góry nie jest przeżyciem które byśmy wspominali źle :D Przestrzeni jest wystarczająco dla 4 osób, bagaży i prowiantu :D
~avalon1
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Tutaj jest maksymalna ocena nawet wybredne osoby zdziwią się ilością miejsca i przestrzeni 5 osobowa rodzina bez problemu się pomieści i to w moim nowym samochodzie mnie pozytywnie zaskoczyło .
~Swistak80
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Sporo miejsca, mam 176cm. Przestrzeń barażowa bardzo ustawna, dodatkowo otwierana tylko tyna szyba pomaga w przewożeniu nietypowych ładunków (np. desek tarasowych)
~francuskistefek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Z przodu jest baaardzo dobrze, z tyłu trochę gorzej, ale ja mając 189 cm wzrostu i 110 kg masy własnej nie mogę narzekać na brak miejsca z tyłu, po prostu jestem za wielki :)
~Tomasz
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Dużo miejsca - w końcu to Grandtour. nie słyszałem przez kilka lat żeby ktoś z pasażerów narzekał, nawet Ci siedzący za mną ( mam 186cm wzrostu).
~as202
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Całkiem wygodnie: 2 osoby dorosłe, dwójka dzieci w fotelikach a w bagażniku dwa wózki i parę sztuk bagażu i ciągle jest jeszcze miejsce.
~Osa91
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Przestrzeni jest wystarczająco dla wszystkich. Jak wcześniej wspominałem samochód sprawdził się w trasie nie raz. Każdy mógł wygodnie podróżować.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
6,9
~Broski94
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
troszke malo miejsca na prawa noge i kierownica jest po lewej stronie wzgledem srodka fotela jezeli chodzi o pasazerow to oceniam na 4
Renault Megane II Kombi