Oceny Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2008

Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2008

~as202
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Ciężko pisać mi o tym samochodzie bo z jednej strony go uwielbiam a z drugiej nienawidzę. Ale od początku... kupiłem go bo mi się spodobał - przed kupnem przejechałem takim (tyle że hatchbackiem ze słabszym silnikiem 1,5 DCI 85km) przez Europę do Chorwacji i z powrotem - 4 tyś km. Byłem zaskoczony kulturą pracy silnika, spalaniem (średnia z 4 tyś km wyszła 4L/100km) i wygodą z jaką się podróżowało (kilkanaście godzin jazdy i zero zmęczenia)....
~kam
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
jak dla mnie 4 z plusem, generalnie jestem bardzo miło zaskoczony tym autem, i powiem szczerze ,ze slyszalem juz rozne gorsze rzeczy i glownie takimi opiniami sie kierowalem, dopoki sam nei kupilem auta i sie nie przekonalem. i musze stwierdzic ,ze te opinie chyba tez byly brane z jakis dziwnych opowiesci. auto sprawuje sie bardzo dobrze (poki co ) ceny czesci nei sa zawrotne,co powoduje ,ze koszty utrzymania nie naleza do duzych.bardzo fajne...
~Osa91
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Jeżdżę różnymi samochodami. Od VW polo po Q7 i S 500. Megane w moim motoryzacyjnym życiu znalazło również miejsce i to na kilka lat. Oceniając samochód zwracam uwagę na wytrzymałość samochodu,ekonomię oraz jego eksploatację. Patrząc obiektywnie to samochód oceniam dobrze. Jest komfortowy w szczególności zawieszenie, przestronny w środku oraz dobrze wyposażony jak na swój rocznik oraz klasę. Samochód sprawował się bardzo dobrze do czasu. Przez...
~Swistak80
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto posiada zdecydowanie więcej zalet niż wad. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy duży, wygodny i praktyczny samochód. Ma swoje bolączki, ale wszystko zależy od tego jak się o to auto dba. Posiada wiele rozwiązań, które znacznie później zaczęły być dostępne w tej klasie
4,1
~g82pol
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto praktyczne, dość wygodne, lekkie + mocny silnik co sprawia że fajnie się tym jeździ. służyło mi dzielnie przez 4 lata. jednak nie obyło się bez usterek, dwumasa, EGR, drobne problemy z elektryką. mimo wszystko całokształt na +
~Filip
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto nie jest wolne od wad, ale sumując wszystko nie odstaje w niczym od innych, a za cene za jaką go kupiłem, nie kupiłbym nic lepszego. Zdecydowanie polecam, nawet na pierwsze auto jak w moim przypadku.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
6,9
~Tomek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Posiadam to autko od 1 roku i muszę przyznać że jestem miło zaskoczony. Jak za cenę która go nabyłem (8700zł) spodziewałem się że trochę trzeba będzie włożyć. Jak na razie poza wymianą 2 żarówek nic się nie dzieje. Jeżdżę mniej więcej 2000 km miesięcznie, często na tempomacie, a 6 biegów robi swoje.
~avalon1
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto ogólnie dobre jak narazie odpukać nic się nie psuje ale brakuje mu tego czegoś według mnie brakuje mu charakteru jak w audi , wiadomo ma dużo miejsca ale jakość wykonania jest taka nijaka najprościej ujmując jest to prosty dobry samochód ale nic pozatym .
~francuskistefek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Co mam tu napisać... Auto psuje się jak każde inne i jeździ jak każde inne, za cenę 14000 + opłaty nie mogłem się niczego innego spodziewać. Na prawdę polecam to auto, a ci który mówią że każdy francuz to zły samochód, po prostu nie miał go i kieruje się opinią fanboyów VW itp, sam miałem passata i wcale nie odbiegał awaryjnością od reni
~ZeusP
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Wygodny ,duży i cichy jak na diesla.Opinia o dużej awaryjności jest trochę przesadzona ,awaryjność jest taka sama jak w innych markach...Za nie dużą kasę można mieć naprawdę super samochód.A to dzięki panującej w Polsce mani VW o której awaryjności nikt się nie chwali:] Bo przecież VW ma prawo się psuć co innego już nie;]
Renault Megane II Kombi