Oceny Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW 2005-2008

Najnowsze oceny Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW 2005-2008

3,1
~Zbyszek
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Ogólnie auto fajne, przyzwoicie zrobione wewnątrz z dużym bagażnikiem, całkiem ładne i przyjemnie się nim jeździło ale jak jeździło.... i to tyle zalet Co chwile coś. Serwisy wykonywane max co 15 tys km (olej, filtry + plus kontrola wszystkiego co możliwe). Części zawsze wymieniane na nowe i zero zamienników. Niestety moim marzeniem było by dojeżdżać od przeglądu do przeglądu bez napraw. Niespełnione marzenie.... Autem przejechałem ponad 100...
~Przemek
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Samochód kupiłem w 2009 roku, jako trzyletni z przebiegiem 100tys.km, czyli sam przejechałem około 106tys.km. Auto wygodne, dobrze wyciszone, nie męczy w długich trasach, a byliśmy nim kilka razy we Włoszech czy Chorwacji. Silnik dynamiczny, w porównaniu z poprzednią - 60 konną Astrą, jest spora różnica. Jedynie zastrzeżenia można mieć do jakości wykonania, deska rozdzielcza potrafi zatrzeszczeć, szczególnie zimą. Co do usterkowości, to...
~Piotr
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Jak się człowiek przesiada z benzyny 90KM z lat 90 w coś takiego to pełen odlot. Ale po 9 latach użytkowania emocje opadają, przyzwyczaja się do pewnego "komfortu", dostrzega niedociągnięcia i nabiera apetytu na coś lepszego. Ogólnie auto udane nie generujące nadmiernych kosztów utrzymania a dbane eksploatacyjne, odwdzięcza się niezawodnością.
~Ania
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Najlepsze autko, duże, wygodne, dynamiczne. Uwielbiam ten samochód, spalanie na autostradzie przy spokojnej jeździe można utrzymać 3,5l-4,2l. Wyciąga spokojnie 200km i czuć że da radę szybciej. Jedyny minus to konieczność przepalania dpfa jeśli jeździ się ciągle po mieście. Oczywiście można się doczepić do elektryki ale generalnie na przestrzeni 6 lat użytkowania naprawy głównie eksploatacyjne, klocki, wahacze itd. Polecam z całego serca
~Bob
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Bardzo dobry samochod, wygodny, oszczedny i nie zawodny, bardzo dobry silnik. Dla zainteresowanych polecam modele od 01/2006 po Liftingu, sa lepiej dopracowane i mniej awaryjne. Wady tego modelu to: - woda w schowkach w podlodze i w przednich dzwiach - przepalanie sie zarowek( mam Xenony i nie mam problemow) Wamiana oleju i filtra tego sinika co 15.000 tysiecy kilometrow !! -
~bluemall
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Witam ! Autko kupiłem w czerwcu po miesiącach spędzonych na poszukiwaniach. jestem mile zaskoczony tym samochodem. jak narazie po 8 tyś. nic nie wymięka, na przeglądzie po 6 tyś od kupna wszystko super. Jedyny raz mnie przestraszył kiedy nie chciał zapalić po jeździe ok 650 km. Okazało się że to paliwo. Z właścicielem stacji sprawa już załatwiona - pewnie do dziś pluje sobie w brodę. Ogólnie jak dbasz tak masz.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
6,7
~Hubert
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Kilka drobiazgów denerwuje, ttzeszczacy plastyk deski rozdzielczej i przeciętne radio fabryczne
~marekmk3
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Nie doskonale gdyż coś trzeszczy w desce, czasem lampka w bagażniku się nie pali, paruje mi przedni reflektor. Niby nic i do zrobienia ale zawsze coś :)
~Paweł
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Nie jestem zawiedziony jak na auto klasy średniej. Gdyby nie drobnostki takie jak kichowate uszczelki w drzwiach byłoby świetnie.
~Mariusz Rynkiewicz
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Bardzo dobre rodzinne auto. Poza spalaniem w mieście wszystko gra. Z resztą to jest automat, w dodatku z wtryskami coś jest nie tak. Wszystko da się zrobic w warsztacie.
Renault Megane II Kombi