Lista ocen Renault Megane II (610) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 654 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~as202
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak na samochód tej klasy super. Dzięki szóstemu biegowi przy prędkościach 120 -140 w samochodzie można spokojnie słuchać radia i to nie głośno. Powyżej 150 zaczyna robić się głośniej.
~FutureBoy
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Ogólnie dobrze, choć czasami dają się we znaki \"skrzypiące\" uszczelki (gumy) i plastiki. Warto co jakiś czas psiknąć WD40 w zawiasy drzwi oraz posmarować uszczelki sylikonem.
~Jacek
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
To jedna z najwiekszych zalet tego samochodu. Moja zona nie chce jezdzic innymi autami bo wszedzie jej huczy (szczegolnie jakimis dieslami). Kumple pytaja czy mi silnik wogle dziala...
~Krzysztof
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
3 razy wysiadłem na włączonym silniku, bo w zamyśleniu nie słyszałem jego pracy. Na jałowym biegu prawie go nie słychać i - uwierzcie - można zapomnieć, że jest włączny.
~xyz_M
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Wszystko ok. Silnik cichutki. W niespełna czteroletnim aucie świeżo przywiezionym z Niemiec już trzeszczy pokrywa schowka w prawych drzwiach. Ale to \"tylko\" Renault :)Za to
~Marcin
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Przy przekroczeniu 120km/h wyraźnie odczuwalne szumy przepływającego powietrza na zewnątrz samochodu. Wnętrze wykończone plastikowymi materiałami, które nieustannie trzeszczą!
~Langsuyar
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Wersja Expression ma bardzo dużo materiałów w środku (nawet słupki pomiędzy drzwiami). 140 na autostradzie i spokojnie można rozmawiać i słuchać muzyki. W tej klasie na 5.
~lubie_pomarancze
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
chyba normalne ze Diesla słychac w kabinie. do 120 km/h jest naprawde cichutko, powyzej 140 robi sie szum, ale silnik slychac na rowni z oplywajacym powietrzem.
~nepomucen
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
W porównaniu do innych samochodów klasy kompakt z którymi miałem do czynienia Meganka jest naprawdę dobrze wyciszona. Przy prędkościach do 120km/h hałas w ogóle nie jest męczący.
~maro (marekpop1@op.pl)
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Przy odpalaniu głośny potem cichutki że prawie go nie słychać dopiero powyrzej 130km/h szumi i słychać głośniej silnik, wiadobo większe obroty ,wiatr za oknem , ogólnie cichy.