Oceny Renault Megane II Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW 2003-2008

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane II Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW 2003-2008

~Nie typowy Janusz
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Ogólnie auto bardzo godne polecenia ! Drobne problemy z odpalaniem (brudna przepustnica) oraz taśmą poduszki powietrznej w kierownicy.Poza tym auto bardzo godne polecenia ! Tanie części oraz mała awaryjność. Samochód bardzo bezpieczny 5 gwiazdek mówi samo za siebie. Niestety miałem sie okazje przekonać na własnej skórze. Przy czołowym zderzeniu z drugim autem przy około 80km/h wyszedłem bez najmniejszego zadrapania. Jedynie ślad od pasa....
~popik81@interia.pl
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
fajne autko dla mlodej rodzinki, choc z duzym przebiegiem(ponad200 tys) to wymienione tylko sprzeglo, amortyzatory przod i czujnik polozenia walu(jak kreci a nie zapala to 90% ze to on...) mam ja juz 3lata i przejechane46 tys mil i naprawde nie stanal mi w trasie jedzie do 180 i pali do 8litrow mijsca jesc dosc(mam180 cm) i w porownaniu do niemieckiej konkurencji tanszy i lepiej wyposazony(2 poduchy, fabryczne radio ze zmieniarka, regulacja...
3,3
~DWM
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Auto w 2004 roku kosztowało ponad 60 tys.PLN.Jakość wykonania i znaczna część materiałów użytych w tym aucie jest ze znacznie niższej kategorii.Odnoszę wrażenie,iż Renault wysyła na wschód Europy wszelkie niedorobione buble z nadzieją ,iż dzikusy i tak kupią wszystko.Ergonomia fatalna,lakier - również. Jeśli przyszli użytkownicy tych samochodów nie mają podstawowych umiejętności w dziedzinie mechaniki,niechaj Renault omijają z daleka.
~ALWESH
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
NIE BĘDĘ SIE ZBYTNIO ROZPISYWAŁ GDYŻ OPINII NA TEMAT TEGO MODELU JEST NAPRAWDĘ SPORO. DLA MNIE NAJGORSZY JEST SERIS RENAULT!!! ZWOLNIŁBYM POŁOWE TYCH PSEUDO FACHOWCÓW OD RAZU. BRAKUJE IM WSZYSTKIEGO!!!
~Maniek
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Jestem zadowolony z wyboru marki i modelu, za taką cenę trudno kupić tak bogato wyposażone auto. Warunki zakupu 50% gotówka i 50% raty na 2 lata bez odsetek dla mnie były optymalne. Konkurenci nie oferowali wtedy takiego sposobu zakupu auta. A o kupnie tego modelu przeważyła oryginalna linia karoserii !
2,2
~andrzej
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
kupilem ten samochod w salonie ale to co sie z nim dzialo to przechodzi wszelkie wyobrazenie i w dodatku beznadziejny serwis Renault, w koncu go ukradli odszkodowanie odebralem i jestem posiadaczem forda,nigdy wiecej francuza.
~pjanczak@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
przyjemne dla oka autko. trochę za mały silnik na tą masę. ale podoba mi się bardzo. wersja classik jest piękna i bardzo mało takich samochodów na drogach. Podoba mi się bagażnik (520l) chociaż mały prześwit powoduję żę kartonu od 17" monitora to nie wsadzimy :)
~oskar_z@o2.pl
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony choć oceny i komentarze na tym forum niekiedy mnie przerażają , drobnym mankamentem są stuki dobiegające z deski rozdzielczej oraz dziwne odgłosy z przedniego zawieszenia w czasie pokonywania nierówności poprzecznych - niedługo jadę ztym do servisu- ciekawe co zrobią? Chętnie wymienię uwagi i opinie z innymi użytkownikami MEGI .
3,4
~JerzyP
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Wymiana przednich żarówek to już kuriozum. Wymiana przy załadowanym bagażniku to już 1,5 godziny. Nalezy podnieść samochód jak do wymiany koła i posiadać rekę tak cienką jak przedszkolak. Medal dla konstruktora za szczyt głupoty i opis w instrukcji obsługi jak należy zdjąć i założyć sprężynkę !!
~jacenty20@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Ogólnie auto sprawuje się dosyć dobrze choć jeżdżąc innymi, starszymi modelami aut Renault, jestem trochę zawiedziony. Biorąc pod uwagę częste drobne wady i usterki jak również wykończenia lakiernicze mam wrażenie, że auta, kierowane na nasz rynek są po prostu odrzutami sprawnej kontroli jakości w fabrykach. Przekonałem się o tym również na przykładzie poprzedniego auta z salonu lecz innej marki.
Renault Megane II Sedan