Oceny Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW 2003-2008

Najnowsze oceny Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW 2003-2008

3,1
~psellos@vp.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Bardzo dobrze się prowadzi na trasie, fotele - no cóż - są niestety za krótkie, a to jednak jest męczące. Jestem dość mocno zdziwiony ostatnia awarią - wtrysk to podobno standar w Megane (będzie napewno bardzo milym dodatkiem do budzetu po uplywie gwarancji), ale żeby walek rozrządu (o popychaczu nie wspomnę) to jednak trochę przesada.
~M. G.
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Ogólnie auto bardzo ekonomiczne i dość dynamiczne jak na swoje skromne 80KM, prędkość sprawdzona na autostradzie wg licznika to 190 km/h (spalanie przy takiej prędkości oscyluje w granicach 8,5 l/100KM) NIE POLECAM KUPNA AUTA w koncesji NAZARUK ul. Abramowicka Lublin, beznadziejny serwis, trzeba mieć na prawdę mocne nerwy aby naprawić cokolwiek na gwarancji, drogie przeglądy
~Majster
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
mało pali, jest wygodny, bogato wyposazony, wystarczajaco dynamiczny tylko te usterki i drogi serwis> To moje drugie Reno, wczesniej miałem Clio i nic sie nie działo , niestety tutaj zdarzaja sie problemy chociaz nigdy nie zawiódł mnie na trasie
~.
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Wychodze z założenia że za taką kase nie ma aut idealnych ale to spełnia powierzone na nim zadania i sprawia trochę przyjemności z jazdy. Fajna sprawa to pakiet wolne ręce nie muszę szukać kluczyka tylko wsiadam naciskam start i jazda, automatyczne wycieraczki działaja w miare bezbłednie , najbardziej brakuje mi esp jest to opcja warta dopłaty. W sumie +4.
3,1
~fiets@neostrada.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Najgorsza obsługa serwisowa na świecie: zero fachowości, jakości, terminowości. Serwisanci uczą się chyba naprawiać samochody na pojazdach oddanych do serwisu. Jak juz się nauczą to nastąpi zmiana modelu i od nowa będą się uczyć. Niedoróbki producenta mogły by być zrekompensowane przez fachowy serwis. Niestety serwis w 99,9% przyczynia się do negatywnej oceny marki
~ekowalski@op.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Po 15 miesiącach użytkowania mogę powiedzieć że było generalnie OK. Doskonałe hamulce i wspomaganie, dobre zawieszenie. Pod koniec żywota zaczęły plastyki skrzypieć. BEZPIECZNE, 5 gwiazdek. Przeżyłem uderzenie z boku, dostałem po drzwiach kierowcy. Wzmocnienia i poduszki uratowały mi życie. Dzieki kurtynie nie dostałem rozbitą szybą w twarz. Auto niestety do kasacji.
~zadowolony
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Średnia w mieście 5,0.Dobrze tłumi dziury na naszych drogach.Radio mogło by być troche lepsze.Najwiekszy mankament ,to trudność w zapinaniu pasów na przednich siedzeniach.Za te pieniadze (55000)wersja Sport Way dobre wyposażenie i jakośc
3,2
~gps@autograf.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Samochód po usunięciu usterek zupełnie przyzwoity.Wyższą ocenę dałbym gdyby było przyzwoite traktowanie klientów przez renault Polska. Po kupnie samochodu chyba uważają że każda usterka na gwarancji jest wyłudzeniem. Trzeba mieć końskie zdrowie by walczyć z nimi. Z tego powodu jest to mój pierwszy i chyba ostatni model Renault w życiu. Z tego powodu odradzam kupno tego modelu, choć znam przypadki zadowolonych klientów. Może mam pecha, ale...
~GREGORY
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
zrobiłem 34000 i nie jest żle, użyte materiały do tapicrki mogłyby być dużo lepsze.Spalanie super! Usterki tylko duperele, komentarze ze to złom to chyba z kosmosu (jeżeli ktoś katuje auto to niech się nie dziwi że się będzie psuło) a co do obsługi w serwisach RENAULT to wysłać ich wszystkich na 6cio miesięczne kursy
2,9
~stasio
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Nie polecam nikomu. No chyba że ktoś ma małe dziecko to samochód może robić za grzechotkę. Wszystko w nim grzechocze i trzeszczy podczas jazdy więc wspaniale nadaje się do usypiania dzieci. Zresztą według serwisu plastiki są po to aby przeszczały. Wiem że ogólnie jakość samochodów spadła ostatnimi czasy, ale Renault to porażka. Nigdy więcej, ani żadnego innego francuza.
Renault Megane II Sedan