Ocena kierowcy - Renault Megane II Sedan

Silnik 1.5 dCi 85KM 63kW
Rok produkcji 2004
Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Dawałem niedawno 4 z plusem obecnie z tym silnikiem mniej 5
Ponieważ jest to mój 3 komentarz od początki zakupu tego samochodu w salonie i zgodnie z tym co obiecałem czyli co jakiś czas będę zdawać relecję na temat tego samochodu (dla zainteresowoanych ,potencjalnych kupców ,którzy się jeszcze wahają) -piszę. Obecnie jestem po chip-tuningu u Pana A.Gaduli-Kraków, który w sposób "rosądny-oszczędny dla silnika" (włącza się tylko po spełnieniu okreslonych warunków)-zrobił mi autko na cymus(gorąco go polecam) Obecnie samochód ma 100KM i 245 momentu obrotowego co daję fantastyczne wyniki przy wyprzedzaniu- nareście czuję się bezpieczny na drodze.
Tak jak wcześniej pisałemnic się nie zmieniło . Bardzo dobrze i lekko wchodzą biegi
Taj jak wcześniej b,dobrze jak na naszych dziurawych drogach. Długotrwałe trasy nawet po 700km nie męczą.
Mogła by być lepsza z tyłu-(mam sedana)
Bez uwag
Mam automat klime-wszystkim polecam
Zarówno z tyłu i z przodu bardzo duża. Właśnie jestem po przejeżdzie najnowszą Corollo sedan -mniejszy komfort od Meganki
Jak na DCI to doskonale
Po chip-tuningu spala w trasie jeszcze mniej o 0,5 l. czyli 4,5 śr 120km/godz a w mieście tak samo czyli około 5,3 latem zimą 5,8-(z klimą)
Porównują chodziażby najnowszą Toyotę corolle która kosztuje od Meganki z takim wyposażeniem jakim mam i silnkikiem to trzeba zapłacić 25-30 tyś więcej. Nic dodać nic ująć
Miałem drobną usterkę z klimą ale w ciągu 2 nich naprawili na gwarancji Obecnie od ponad roku nic-(odpukać)
W zasadzie nie było-(patrz wyżej)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 85KM 63kW [l/100km]

5,8