Lista ocen Renault Megane III Coupe (57)

~Przemek
Coupe 2.0 16v TCe 180KM 132kW
Auto w tej cenie jest naprawde świetnym wyborem oferuje kawałek usportowionego autka za przyzwoitą cenę .
3,7
~asp
Coupe 1.6 16v 110KM 81kW
Auto wygląda pięknie i bardzo dobrze się prezentuje..... co z tego jeśli silnik tego typu przeznacozny jest dla mamy z dzieckiem lub starszego Pana
~Paweł
Coupe 2.0 16v TCe 180KM 132kW
Jezdiłem poprzednio clio sport moc 169 KM stosunek Mocy do masy względem megane podobny a clio szło o niebo lepiej brak turbiny bardzo elastyczny motor Jednak muszę przyznać że megane ciągnie z bardzo niskich obrotów można tu porównać spokojnie 130Konnego diesla 4+ (Silnik)
Coupe 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Dobry samochód, jednak myślę że w tej cenie, można kupić coś lepszego, z silnikiem 1.5 dci ciężko sprzedać to auto bo mimo iż silnik jest poprawiony to dalej panuję opinia, że jest to nieszczęsne 1.5 z poprzedniej generacji.
~Kuba79PL
Coupe 2.0 16v TCe 180KM 132kW
mimo braku regulacji wysokości pasów bezp. problemów z postawieniem ( schowaniem 1L napoju ) schowki w podłodze bezużyteczne
~Kwiat
Coupe 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Jak wiadomo samochód to skarbonka i nie każdy egzemplarz jest super dbamy .Ja jednak wtrafiłem na 2 egzemplarze w super stanie z powłoką anty korozyjną i nic się nie dzieje tylko jeździć .
~Kubix
Coupe 2.0 16v 250KM 184kW
Bardzo fajny samochodzik zwinny szybki oszczędny mało awaryjny usterki to tylko pierdoły polecam ten samochód w 100%

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~pck
Coupe 1.6 16v 110KM 81kW
auto w nadwoziu coupe jest po prostu piekne na tle tysiecy audi a4 czy bmw 5 wyroznia sie
Renault Megane III Coupe