Lista ocen Renault Megane III Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW 2008-2011 (5) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WD
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Auto zaprzecza obiegowym opiniom o awaryjności i nietrwałości aut francuskich, awarie nie występują często, a jeżeli już to głównie psują się drobiazgi, nie mające wpływu na mobilność auta. Uważam więc, że samochód jest wart swojej ceny. Może salonowa cena dobrze wyposażonego egzemplarza nie była okazyjna, ale aktualne ceny kilkuletnich egzemplarzy dostępnych na rynku wtórnym wobec walorów i stopnia niezawodności są atrakcyjne.
~Szerlich
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Za tą cenę za jaką ją kupiłem i z takim wyposażeniem (mam nawigację , bi-ksenony i pełną automatykę)kupując auto innej marki zapłaciłbym dużo więcej-jestem więc z niej bardzo zadowolony prowadzenie tej cupetki to wielka frajda.
~ignas1415
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Powinni nie dawać tak dobrych promocji na to auto ponieważ to obniża jego wartość na rynku wtórnym. Przecież auto jest na tyle dobre, ze powinno uzyskiwać większą cene
~Michał
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Za taką cenę dostajemy naprawdę dobrze wyposażone i sprawne auto. W tym przedziale cenowym około 20 tysięcy, uważam za jedno z lepszych do wyboru.
~Paweł
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Bardzo dobry stosunek jakość/cena. Byłem pozytywnie zaskoczony po tym jak wszyscy znajomi odradzali zakup auta tej marki.
Renault Megane III Coupe