Ocena kierowcy - Renault Megane III Coupe

Tomasz, 14 lat temu
Silnik 2.0 dCi 160KM 118kW
Rok produkcji 2009
Renault Megane III Coupe 2.0 dCi 160KM 118kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : 8,4 sekundy do setki... i ta elstyczność.
Super auto, bardzo dynamiczne i w miarę oszczędne. Idealne na wypady poza miasto i w trasy. Przyciąga uwagę i jest bardzo wygodne. karta Hands Free rewelacja, zapominam o kluczykach już 6 rok z rzędu:) Czarna skóra warta dopłaty.
Ekonomiczny, elastyczny po prostu miodzio! Rewelacyjny na trasy, w mieście można poszaleć. Do 10tyś. Docierałem i nie katowałem żeby lepiej chodził. Szkoda że nie ma 180KM :( ......... Haha :)
Precyzyjna, pracuje lekko. Bardzo krótki skok drążka inny niż w modelu testowym 1,6 benzyna. 6ty bieg przydaje się bardziej na trasie niż w mieście, choć można załączyć do już przy 80km/h, ale auto strasznie muli.
Bardzo komfortowe, ładnie wybiera dziury. Nie nadaje się do sportowej jazdy. Na niemieckich autbahnach nie czuć że się jedzie 160!
No i tu jest źle, szczególnie do tyłu. Bez czujników parkowania ani rusz. Z przodu jest ok. Pasażerowie narzekali na widoczność boczną :)
Jest tylko dobrze, bo tempomat jakiś idiota umieścił koło automatycznego hamulca postojowego! Boże jakie to wnerwiające. Sam tempomat jest bardzo fajny, gdyby nie ten włącznik:[
Chłodzi i grzej dobrze. Szyby nie parują. Z tyłu jest podobno raz duszno, a raz gorąco, ale to z tyłu. Podgrzewane fotele dobrze grzeją.
Jest ok dla kierowcy i pasażerki, ale dla tych z tyłu jazda może być przeżyciem traumatycznym. Gdyby nie szklany dach to byłoby tam ciemno jak w grobie. No i te małe boczne tylne szybki:)))
Doskonałe! Dopiero przy większych prędkościach czuć i słychać wiatr. Na luzie nie słychać silnika! Trochę dziwnie pracuje zaraz po starcie, klekocze przez 4 minuty a potem cichnie:)
Ojej zbankrutuje! Po mieście 6,5litra, pełen gaz 9,5litra. Trasa 5,0 litra przy 90km/h Realnie 6 litrów. W mieście spalanie jest zadowalające.
Drogie auto, ale finezyjne i stylowe. Nie to co niemieckie. Jestem młody więc lubię takie nowości i dziwaczności. Za auto dałem równo 108tyś. Topowa wersja ze wszystkimi bajerami, prócz idiotycznego \"pakietu sportowego\". Bleee.
Po 10tyś. nic na razie nie padło. I mam nadzieje że nic się nie stanie.
Nic.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 dCi 160KM 118kW [l/100km]